آمیت شاه خواست برای افزایش Chhattisgarh پلیس وجوه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ریپور: Chhattisgarh صفحه اصلی وزیر Tamradhwaj Sahu به خواست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به افزایش این مرکز به اشتراک گذاری در پلیس نوسازی صندوق (PMF) یادآوری او را از دولت جنگ برادرکشی با جناح چپ افراطی گری از زمان آغاز آن در ماه نوامبر 1, 2000.

Sahu درو شاه توجه به گسترش Chhattisgarh پلیس پس از دولت جدید حک شده بود از Madhya Pradesh (MP) دو دهه پیش و 14 از 27 مناطق تحت وزارت امور’ (MHA) امنیتی مربوط به هزینه (SRE) طرح.

Sahu نوشت: به شاه در روز چهارشنبه و با ذکر آمار و ارقام به تاکید یک کاهش تدریجی در این مرکز به اشتراک گذاری در PMF.

در 2013-14, بودجه تحریم برای نوسازی چتیسگر پلیس تومان 56 کرور اما شرط سقوط کوتاه توسط Rs 20 کرور دولت خانه وزیر نامه اعلام کرد.

“شده است وجود دارد کاهش تدریجی تخصیص تحت PMF برای دولت حتی اگر چتیسگر در مبارزه با حزب کمونیست هند (CPI)-(مائوئیست) تهدید برای چندین سال. این روند نگرانکننده است و من به شما اصرار به افزایش دولت مرکزی را به اشتراک در PMF,” او نوشت.

Sahu اظهار داشت که Chhattisgarh را PMF به اشتراک گذاری کاهش یافته است با وجود این واقعیت است که 14 از 27 منطقه در مناطق در حال پخش-تحت تاثیر و تحت MHA را SRE طرح.

“از این 14 منطقه هشت منطقه به شدت مائوئیست آسیب دیده و ما به فوریت نیاز به بودجه برای پلیس نوسازی در این مناطق” در این نامه اعلام کرد.

Sahu همچنین اشاره کرد که قدرت Chhattisgarh پلیس افزایش یافته است و از 22,520 به 75,678 پرسنل پس از آن تشکیل و در طول این مدت 11 جدید درآمد مناطق ایجاد شد و تعدادی از ایستگاه های پلیس نیز رفته است تا از 293 به 467.

“علاوه بر این ویژه نیروی کار (STF), Chhattisgarh 22 مسلح گردان ویژه اطلاعات شعبه و واحد آموزش مدارس مانند آکادمی پلیس در Chandrakhuri و مبارزه با تروریسم و Jungle Warfare (CTJW) کالج در Kanker. در حال حاضر در مجموع از 45 گردان از نیروهای شبه نظامی مستقر در دولت برای مبارزه با مائوئیست ها,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>