آمیت شاه نیا رئیس باید استعفا: کنگره به قید وثیقه به JeM را یوسف چوپان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 5:04:41 pm

Amit Shah arunachal pradesh, china objects to Amit Shah in arunachal pradesh, arunachal pradesh statehood day, india china on arunachal pradesh اتحادیه خانه وزیر Amit Shah. (فایل)

کنگره در روز جمعه با حمله به دولت بیش از وثیقه اعطا شده به جیش-e-محمد توطئه ترور متهم یوسف چوپان به دلیل “شواهد ناکافی” و خواستار خانه وزیر آمیت شاه و نیا رئیس استعفای بیش از ماده است.

با اشاره به ملی تحقیقات آژانس ادعا در روز پنج شنبه که چوپان بود و هرگز دستگیر شده در پولوما حمله مورد کنگره سخنگوی Abhishek Singhvi پرسید که چرا این سازمان در بیانیه ای امضا نشده است توسط یک مقام رسمی و بدون آن هدر یا علامت است.

در بیانیه نیا گفته بود به قید وثیقه اعطا شد به چوپان که تا به حال دستگیر شده توسط آژانس در مورد توطئه ترور و نمی فوریه 2019 حمله مورد.

به نیا سخنگو گفت: چوپان بود دستگیر شده در این پرونده مربوط به یک توطئه جنایی تخم ارشد فرماندهان جیش-e-محمد (JeM) گروه تروریستی برای انجام حملات تروریستی در نقاط مختلف هند از جمله دهلی شورای ملی مقاومت. به نیا گفت: این سازمان تا به حال نه در زمینه اتهام ورق در برابر چوپان در JeM مورد توطئه به عنوان شواهد کافی نمی تواند جمع آوری شده علیه او و در نتیجه خود را وثیقه توسط یک دادگاه ویژه در دهلی نو.

در یک کنفرانس مطبوعاتی Singhvi گفت که دولت باید آن را روشن کند که آیا آن را با صدور بیانیه در ارتباط با چوپان بودن بازداشت در ارتباط با پولوما حمله تروریستی به یک مورد یا نه و اگر آن را پس از آن باید توضیح دهد که چرا یک “JeM تروریستی” بود اجازه برای فقدان شواهد.

“ما خواهان استعفای وزیر خانه و نیا رئیس (Y C مودی),” او گفت: او به عنوان ذکر شده این سوال برای دولت برای پاسخ به.

“یک فرد به نام یوسف چوپان تروریست های جیش-e-محمد (JeM)? خب جواب “بله”. است JeM مسئول مجلس حمله, پولوما و بسیاری از مشابه حملات تروریستی؟”

“آن (بیانیه) آمده است” chargesheet نمی تواند ظ با توجه به فقدان شواهد علیه چوپان’ – این چگونه ممکن است ؟ این دخترک پاک به JeM?” Singhvi پرسید. آیا این بدترین نمونه ای از خیانت او در ادامه پرسید: این ادعا که یا دولت بی کفایت و یا آن را به جرم دروغ گفتن است.

او همچنین از دولت خواست در مورد چگونه آن را مقابله با JeM اگر چوپان است که با توجه به دخترک تمیز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>