آمیت شاه ملاقات پلیس دهلی MHA مقامات; جلسه سوم در 24 ساعت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در نور از خشونت شمال شرق دهلی نو شاهد بوده برای بیش از 48 ساعت در حال حاضر, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah به نام برای جلسه سوم با پلیس دهلی و مقامات وزارت خود در اواخر شنبه شب. در این جلسه با توجه به اخبار آژانس آنی به طول انجامید تقریبا سه ساعت و سوم چنین در طول 24 ساعت.

به تازگی منصوب ویژه کمیسر پلیس SN Srivastava نیز حاضر شد در این نشست آنی گزارش شده است.

قبل از آن شاه بود و لغو سفر خود به تریواندروم برنامه ریزی شده برای روز شنبه. حتی اگر MHA نیست نسبت به دلیل تغییر در شاه, برنامه برای روز تصمیم به لغو سفر می آید در برابر پس زمینه از ادامه خشونت در شمال شرق دهلی است که به کشته شدن 13 نفر تا کنون.

بخش هایی از شمال شرق دهلی نو از جمله Jafrabad, Maujpur و Baburpur را متحمل فشار از درگیری بین دو گروه یکی حمایت از اصلاح قانون تابعیت و دیگر اعتراض خود را معرفی.

هیئت مدیره مرکزی متوسطه آموزش و پرورش به تعویق افتاد امتحانات هیئت مدیره برای کلاس 10 و 12 برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه در خشونت متاثر از شمال شرقی دهلی نو است.

وجود دارد و در مجموع 86 مراکز در شمال شرقی دهلی نو است. در حالی که کلاس 10 دانش آموزان آزمون انگلیسی کلاس 12 دانش آموزان اختیاری امتحانات از جمله برنامه های تحت وب و رسانه ها.

“آزمون انجام خواهد شد و در بقیه نقاط دهلی طبق زودتر برنامه. تازه تاریخ برای امتحان در شمال شرقی دهلی زودی اعلام خواهد شد” یک CBSE کرد و گفت:.

معاون وزیر Manish Sisodia اعلام کرد که مدارس در این منطقه ادامه خواهد داد بسته می شود در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>