آمیت شاه در کلکته زندگی می کنند به روز رسانی: BJP را تشکیل دولت در بنگال در سال آینده, صفحه اصلی هشدار وزیر Mamata

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

amit shah in kolkata, amit shah kolkata rally, amit shah kolkata protests, amit shah kolkata caa protests, cpm rally kolkata, kolkata city news تظاهرات در مقابل خانه وزیر Amit Shah بازدید در پارک سیرک در کلکته در روز یکشنبه. (اکسپرس عکس/شاشی Ghosh)

آمیت شاه در کلکته زندگی می کنند به روز رسانی: خانه وزیر آمیت شاه در یکشنبه وارد کلکته به آدرس تجمع در تابعیت متمم قانون اعتراض توسط احزاب مخالف که مطرح ‘بازگشت’ شعارهای خارج از فرودگاه. شاه که با افتتاح ساختمان جدید امنیت ملی سپاه پاسداران در Rajarhat پیش از آن در روز برنامه ریزی شده است برای رسیدگی به جمعیت در بيمارستان شهيد منار زمین در 2.30 pm.

این شاه دوم سفر به غرب بنگال پس از فرض به عنوان دفتر اتحادیه خانه وزیر. حزب کارگران از مناطق در سراسر بنگال شروع به ریختن به شهرستان پس از پنج شنبه شب با حضور ‘Abhinandan’ رالی. انتظار می رود آنها را به تظاهرات از نقاط مختلف در شهر از جمله هوره ایستگاه و همگرایی در این تجمع برگزاری است.

CPM رهبر محمد سلیم که خواسته مردم از دولت در اعتراض به شاه دیدار کرده بود زودتر به خبرنگاران گفت: “این جوانان و دانشجويان بال از حزب ما خواهد ضربه خیابان ها در تاریخ 1 مارس در اعتراض به ورود به اتحادیه, خانه وزیر در اینجا. تمام دموکراتیک مردم نیز باید پیوستن به این اعتراض.”

amit shah in kolkata, amit shah kolkata rally, amit shah kolkata caa protests, cpm rally kolkata, kolkata city news صفحه اصلی وزیر آمیت شاه در خارج از Bhubaneswar معبد در روز شنبه. (توییتر/@amitshah)

صحبت یکشنبه اکسپرس BJP امور Sayantan باسو گفت: “بیش از یک لاخ مردم را به حضور در این تجمع فردا. ما کارگران از مناطق را به کلکته به شنیدن Amit Shah-ji صحبت می کنند. کا خوبی عمل آورده مودی جی و Amit Shah جی. فردا مردم بنگال خواهد شد با تشکر از آنها را برای آن. آنها باید درک درد بنگالی پناهندگان که مجبور شدند از بنگلادش است. این عمل نه تنها به رسمیت شناخته شده خود را در مخمصه بلکه به آنها احترام در کشور است.”

در سمت چپ برنامه به یک تجمع امروز BJP ملی وزیر Rahul سینها گفت: “هر کس حق اعتراض. CPM و کنگره نیز می تواند اعتراض. اما اگر آنها سعی در اخلال ما تجمع و سپس ما می دانیم که چگونه برای مقابله با آنها است.”

دولت و کنگره رئیس جمهور Somen میترا گفت: “این زمانی است که امتحانات هستند. بدون احزاب سیاسی مجاز به برگزاری تظاهرات. اما TMC است و به درمان ویژه به BJP.”

کلکته پلیس تا به حال اجازه شاه پیشنهاد تجمع در مرکز کلکته در مارس 1 روز پس از dilly-dallying. در واکنش به توسعه ارشد, TMC رهبر و بنگال وزیر دولت در امور پارلمانی, Tapas, ری, تا به حال گفت: BJP شد “به عمد در تلاش برای ایجاد یک موضوع از یک مسئله غیر”. “آنها اعمال کرده بود (با اجازه) در روز پنج شنبه و انتظار می رود که این خواهد بود که جمعه صبح. این پوچ است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>