Amit Shah هلمز جلسه بیش از Covid-19 بحران در دهلی نو با سانتی متر Kejriwal, L-G بای…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah روز یکشنبه به ریاست یک بررسی در جلسه به بحث در مورد Covid-19 بحران در دهلی نو یک هفته پس از او برگزار شد یک سری از جلسات با بالا دهلی مقامات دولتی از جمله وزیر Arvind Kejriwal و L-G آنیل Baijal.

پس از جلسه, Aam Aadmi Party گفت که دولت این است که از نزدیک نظارت بر Covid-19 وضعیت در دهلی نو پس از وزیر Kejriwal و معاون او Manish Sisodia را بحث بر روی کلید استراتژی با اتحادیه خانه وزیر این شب است.

در میان دیگر اقدامات تماس, ردیابی است به احتمال زیاد کوچک در دهلی نو و پزشکی زیرساخت ها را نیز تقویت شود در مناطقی که شدت ضربه توسط این عفونت کروناویروس.

شاه شده است به طور منظم به برگزاری جلسات بیش از coronavirus بهداشت بحران در سرمایه های ملی در میان ناگهانی افزایش تعداد Covid-19 موارد مثبت. دهلی نو در روز شنبه شاهد بالاترین تک-بعد سنبله از 3,630 Covid-19 موارد است. اعداد اما آغشته به کمی با پایتخت گزارش 3,000 تازه Covid-19 موارد در یکشنبه, با توجه به آخرین بخش بهداشت و درمان داده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Amit Shah نگه می دارد بسیار مهم دیگر جلسه در دهلی Covid-19 وضعیت

سلامت بولتن صادر شده توسط دولت دهلی نو نشان داد که وجود دارد 59,746 موارد مثبت در سرمایه های ملی.

دهلی وزیر, معاون سانتی متر Manish Sisodia ال جی آنیل Baijal و دیگر وزارت بهداشت مقامات با حضور در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس. اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan و وزیر بهداشت Priti سودان نیز شرکت در جلسه در وزارت خانه امور.

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal یک روز قبل از آن گفت که درمان Covid-19 بيمار شده اند ساخته شده مقرون به صرفه در سرمایه های ملی تحت هدایت صفحه اصلی وزیر Amit Shah.

صفحه اصلی وزیر پیشتر در این هفته بازدید LNJP بیمارستان به دیدن خود را برای گزینه های درمانی ارائه شده به کروناویروس بیماران در کشور سرمایه است. او همچنین تعامل با پزشکان در مرکز و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی.

روز شنبه, L-G Baijal همچنین اعلام کرد عقبگرد اجباری 5-بعد نهادی قرنطینه برای هر Covid-19 بیمار مثبت در دهلی نو معکوس زودتر سفارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>