Amit Shah مورد بحث مهاجر جنبش با سیستم مدیریت محتوا می پرسد متحده برای کمک به آنها

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Deeptiman Tiwary | دهلی نو | به روز شده: مارس 28, 2020 3:13:34 am

amit shah, India state cms, migrant labourers, covid 19, amit shah meetings, amit shah on india lockdown, indian express صفحه اصلی وزیر آمیت شاه در روز جمعه برگزار می شود یک ویدئو کنفرانس با رئیس وزرای کشورهای مختلف است. (عکس)

در پی مختل لوازم ضروری و نمرات از کارگران مهاجر در حال حرکت به مکان های مادری خود بر پا زیر را در سراسر کشور مستند خانه وزیر آمیت شاه در روز جمعه برگزار می شود یک ویدئو کنفرانس با رئیس وزرای کشورهای مختلف است.

شاه آموخته است که در مورد وضعیت حاکم بر COVID-19 و مسائل مرتبط با مستند. شاه, منابع گفت: خواسته آنها را به مرتب کردن بر اساس مسائل با لوازم ضروری و ارائه کمک به کارگران مهاجر.

وزارت امور (MHA) در جمعه مشورتی صادر به تمام متحده برای اطمینان از مسکن و مواد غذایی برای از کار مهاجر کار به طوری که آنها را حرکت در سراسر متحده است. صفحه اصلی وزیر آجی Bhalla نوشته شده به رئیس وزرای امور همه کشورها به طناب در سازمان های غیر دولتی و دیگر سازمان ها برای ارائه مواد غذایی و سرپناه برای چنین افرادی است.

Bhalla نیز خواسته آنها را به نگه داشتن هتل ها و خوابگاهها کاربردی به طوری که دانش آموزان نمی حرکت در سراسر مرز و هدف اجتماعی فاصله حاوی COVID-19 پایدار است.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: “اتحادیه دبیر خانه نوشته شده است به تمام متحده/UTs به اقدامات فوری برای ارائه پشتیبانی مناسب از جمله مواد غذایی و سرپناه به مهاجر کشاورزی کارگران صنعتی و کارگران و دیگر نابسامان کارگران بخش در طی 21 روز در سراسر کشور COVID-19 مستند. به طور مشابه متحده/UTs شده اند توصیه می شود به اقدامات به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان کار زنان از کشورهای دیگر ، نیز مجاز به ادامه موجود خود را اقامت.”

یک MHA رسمی گفت: “این حرکت عظیم مردم شکست تمام هدف مستند. آن را دشوار است به حتی پیگیری کردن جنبش خود را به طور کامل. آن را به متوقف شود. آخرین چیزی که دولت می خواهد برای رسیدگی به گسترش عفونت در مناطق روستایی است. اما مشکلات واقعی هستند و آنها باید تسهیل متحده است.”

مشاوره نشان می دهد که در جهت کاهش این وضعیت متحده/UTs نیاز به بررسی اقدامات مربوط به سازمان های مختلف از جمله سازمان های غیر دولتی برای ارائه مواد غذایی و سرپناه با امکانات اولیه مانند آب آشامیدنی و بهداشت و غیره.

این MHA همچنین اظهار داشت: “ایالات متحده/UTs نیز توصیه شده است به این اقشار آسیب پذیر و آگاه از اقدامات انجام شده توسط دولت از جمله ارائه رایگان مواد غذایی سبوس دار و دیگر اقلام ضروری از طریق PDS و ساده کردن سیستم توزیع…”

مشاوره متحده خواسته است برای اطمینان از هتل ها اجاره مسکن و خوابگاهها باقی می ماند کاربردی “به طوری که دانش آموزان, زنان شاغل خوابگاه زندانیان و غیره. مجاز به ادامه در امکانات موجود در حالی که رعایت احتیاط است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>