در میان افزایش تنش سنای آمریکا لایحه ای را برای delist شرکت های چینی از معاوضه…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سنا اکثریت به تصویب جمعه که می تواند منجر به شرکت های چینی از قبیل Alibaba Group Holding Ltd. و Baidu, Inc. که محروم از لیست در بورس سهام ایالات متحده به طور فزاینده ای در میان تنش در روابط بین دو کشور اقتصاد است.

این لایحه معرفی شده توسط سناتور جان کندی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا و کریس ون Hollen یک دموکرات از مریلند تصویب شد به اتفاق آراء رضایت و نیاز شرکت به تایید که آنها تحت کنترل یک دولت خارجی.

نمایندگان کنگره آمریکا مطرح کرده اند پرچم قرمز بیش از میلیاردها دلار جریان به برخی از چین بزرگترین شرکت های بسیاری از آن را از صندوق های بازنشستگی و کالج اوقاف در جستجو از سرمایه گذاری باز می گرداند. زنگ خطر رشد کرده است به ویژه که آمریکا پول bankrolling تلاش های این کشور غول فن آوری برای توسعه موقعیت پیشرو در همه چیز از هوش مصنوعی و خودمختار رانندگی به اینترنت جمع آوری داده ها.

سهام در برخی از بزرگترین و آمریکا ذکر شده شرکت های چینی از جمله Baidu و Alibaba تضعیف پنج شنبه در نیویورک در حالی که بازار گسترده تر به دست آورد.

اگر یک شرکت می تواند نشان نمی دهد که آن را تحت کنترل است و یا عمومی شرکت حسابداری نظارت هیئت مدیره و یا PCAOB نیست قادر به ممیزی این شرکت برای سه سال متوالی به تعیین که در آن است تحت کنترل یک دولت خارجی شرکت اوراق بهادار خواهد بود ممنوع از مبادلات.

“من نمی خواهم به یک جنگ سرد جدید,” کندی گفت: در طبقه سنا و اضافه کرد که او می خواهد “چین به قوانین بازی.”

“شرکت عمومی ذکر شده باید تمام برگزار شود به همان استانداردها و این لایحه باعث می شود حس مشترک تغییرات به سطح زمین بازی و به سرمایه گذاران شفافیت آنها نیاز به تصمیم گیری آگاهانه” ون Hollen در بیانیه ای گفت. “من افتخار می کنم که ما قادر به عبور از آن امروز با قریب به اتفاق از حمایت هر دو حزب و من مصرانه از خانه ما همکاران به سرعت عمل می کنند.”

خانه بیل

پس از بحث و گفتگو در افزایش افشای الزامات سال گذشته آغاز شد بسیاری از شرکت های چینی یا ذکر شده در هنگ کنگ در حال حاضر و یا برنامه ریزی برای انجام این کار گفت: جیمز هال پکن-بر اساس تحلیلگر و مدیر نمونه کارها با Hullx.

“همه چینی متحده-فهرست اشخاص به طور بالقوه نهفته در طول سال های آینده,” او گفت:. “افزایش افشای صدمه دیده ممکن است برخی از شرکت های کوچکتر اما شده است وجود دارد خطر آشکار در اطراف PCAOB در حالی که برای در حال حاضر, بنابراین نباید آن را یک شوک به هر کسی.”

در نشانه ای از پشتیبانی گسترده ای برای اندازه گیری نماینده براد شرمن, کالیفرنیا از حزب دموکرات در کمیته خدمات مالی مجلس معرفی یک لایحه همراه در آن اتاق. شرمن در بیانیه ای گفت که نزدک نقل مکان کرد و در این هفته به delist چین مبتنی بر Luckin قهوه پس از مدیران در شرکت های پذیرفته جعل $310 میلیون دلار در فروش بین آوریل و دسامبر 2019.

“من ستایش ما سنا همتایان برای حرکت به پرداختن به این مسئله مهم” شرمن گفت. “تا به حال این قانون در حال حاضر شده است امضا و به قانون گذاران ایالات متحده در Luckin قهوه به احتمال زیاد می توانست اجتناب میلیاردها دلار ضرر و زیان است.”

خانه رهبران در حال بحث در مورد این قانون-و جداگانه سنا-تصویب لایحه تحریم مقامات چینی بیش از نقض حقوق بشر علیه اقلیت مسلمان-با قانونگذاران و اعضای کمیته های مربوطه دموکراتیک خلق مشاور گفت.

سنا اندازه گیری — S. 945 — یک مثال از افزایش دو حزبی مقاومت مواجه برابر چین در کنگره بود که ساختمان بیش از تجارت و مسائل دیگر. از آن شده است به خصوص تقویت توسط اوباما به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال مقصر چین به عنوان مقصر اصلی در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

توافق قانونگذاران باید در هفته های اخیر به راه انداخته تورنت قانون با هدف تنبیه چین که در آینده بیشتر با اطلاعات و یا فعال در محدود کردن سفر به عنوان coronavirus شروع به گسترش از شهر ووهان بود که در آن برای اولین بار شناسایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید شعارهای خود در برابر چین در بازی چهارشنبه شب نشان می دهد که رهبر خلق چین است که در پشت یک “دروغ و تبلیغ حمله به ایالات متحده و اروپا است.”

“این همه می آید از بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سری از توییت. او افزود که چین شد “از جان گذشته” به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری.

کندی گفت: فاکس کسب و کار در روز سه شنبه است که این لایحه به درخواست های ایالات متحده مانند نزدک و بورس نیویورک.

“من نمی خواهد من به نوبه خود در حزب کمونیست چین اگر آنها دو روز مرده” کندی گفت. “آنها تقلب. و من یک لایحه برای جلوگیری از آنها را از فریب داد.”

در مسئله چین دیرینه امتناع از اجازه PCAOB به بررسی ممیزی از شرکت هایی که سهام تجارت در New York Stock Exchange, Nasdaq و ایالات متحده دیگر سیستم عامل. بازرسی کمی شناخته شده آژانس که کنگره ایستاده بود تا در سال 2002 در پاسخ به عظیم انرون Corp. حسابداری رسوایی به منظور جلوگیری از تقلب و تخلف است که می تواند پاک کردن سهامداران.

برخورد

پس از چین و آمریکا شده اند در تقابل در موضوع حتی به عنوان شرکت های از جمله راهنمایی و بایدو را مطرح میلیاردها دلار به فروش سهام در بازارهای آمریکا. طولانی نهفته دشمنی آمد به خط مقدم در سال گذشته به واشنگتن و پکن درگیر شدند و بیش گسترده تجارت و مسائل اقتصادی و برخی در کاخ سفید اصرار دارند تهمت به یک خط سخت تر در حسابرسی بازرسی.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت: در فاکس کسب و کار است که او را “دنبال” شرکت های چینی که تجارت در بازار بورس نیویورک و نزدک بورس اما نه ما را دنبال کنید قوانین حسابداری. او گفت که سرکوب می تواند نتیجه معکوس و به سادگی در نتیجه شرکت های در حال حرکت به مبادلات در لندن و یا هنگ کنگ.

در حالی که نه از لحاظ فنی بخشی از دولت PCAOB است که نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار. توانایی به بازرسی و ممیزی از شرکت های چینی که در لیست در ایالات متحده است به آمده تا در یک میزگرد که SEC برگزاری جولای 9 بر خطرات ناشی از سرمایه گذاری در چین و دیگر بازارهای در حال ظهور.

سناتور کوین کرامر تام پنبه باب منندز سناتور مارکو روبیو و ریک اسکات نیز از حامیان این لایحه است. روبیو تحسین عبور از کندی-ون Hollen بیل و گفت: در آن گنجانیده شده جنبه های یک لایحه مشابه او معرفی شده در سال گذشته است.

“من افتخار می کنم به کار با سناتور کندی در این قانون مهم که حمایت آمریکا سرمایه گذاران خرده فروشی و بازنشستگان از سرمایه گذاری های مخاطره آمیز در جعلی, مات, شرکت های چینی که ذکر شده در ایالات متحده مبادلات و تجارت و بیش از حد بازار” روبیو در بیانیه ای گفت. “اگر شرکت های چینی می خواهید دسترسی به آمریکا بازارهای سرمایه آنها باید مطابق با قوانین و مقررات مالی شفافیت و پاسخگویی است.”

با توجه به SEC 224 ما-شرکت پذيرفته شده به نمایندگی از بیش از $1.8 تریلیون در ترکیب بازار سرمایه قرار دارد در کشورهایی که در آن موانع وجود دارد به PCAOB بازرسی از نوع این قانون مقرر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>