در میان آشفتگی های سیاسی در راجستان Sachin خلبان به جست و خیز قانونگذاری ایالتی حزب…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در میان ادامه بحران سیاسی در ایالت راجستان معاون وزیر Sachin خلبان آن را روشن ساخته است که او نمی خواهد شرکت در راجستان مقننه نشست برنامه ریزی برای صبح روز دوشنبه با انتشار بیانیه ای نشان داد. کنگره رهبر در یکشنبه آشکارا شورش کردند و ادعا کردند که او تا به حال حمایت از 30 کنگره MLAs و برخی مستقل در دولت و مجلس است.

بیانیه ای منتشر شد که در یک گروه واتساپ توسط Sachin خلبان ،

“راجستان معاون سانتی متر و کنگره رهبر Sachin خلبان به شرکت در کنگره مقننه نشست برنامه ریزی شده برگزار می شود فردا. خلبان می گوید: Ashok Gehlot دولت در اقلیت پس از بیش از 30 کنگره و برخی از مستقل MLAs متعهد شده اند حمایت خود را به Sachin خلبان” پیام به عنوان خوانده شده.

همچنین به عنوان خوانده شده | در مواجهه با Ashok Gehlot, Sachin خلبان عصبانی است. اینجا چرا

بحران در راجستان واحد کنگره افزایش در روز یکشنبه با حزب کهنه کار و وزیر Ashok Gehlot و معاون او Sachin خلبان در درگیر یک کشمکش قدرت با سانتی متر سرزنش BJP به تلاش برای سرنگونی دولت توسط شکار MLAs.

علاوه بر اینکه معاون وزیر Sachin خلبان نیز دولت کنگره و رئیس جمهور.

در این بیانیه از دفتر خود را به نظر می رسد فقط به عنوان وزرا و کنگره MLAs جمع آوری شد در سانتی متر Gehlot رسمی اقامت در جیپور برای یک جلسه به بیان حمایت از وزیر در میان کشمکش قدرت بین رهبران دو کشور.

کنگره قانونگذاری حزب است که با توجه به ملاقات در راجستان سانتی متر محل اقامت در 10:30 صبح روز دوشنبه.

همچنین به عنوان خوانده شده | Ashok Gehlot به حاشیه رانده خلبان کنگره موفق به حل و فصل مسائل در راجستان

پس از Gehlot جلسه با حزب کنگره به قانونگذاران به این نتیجه رسیدند در جیپور یکشنبه شب, کنگره MLA راجندرا Gudda گفت: “Gehlot جی دارای اکثریت است. ما نیز تلاش و برخی از BJP MLAs ما تماس بگیرید. ما را بیشتر MLAs از بی جی پی از دست دادن.”

پیشتر در روز یکشنبه صبح راجستان وزیر ملاقات چند قانون گذاران و وزرا که آمده بودند به ملاقات او در محل اقامت خود را برای انتقال است که آنها را با وزیر در این ساعت از آشفتگی های سیاسی.

با توجه به چند مقامات ارسال شده در ارشد وزیر اقامت به عنوان بسیاری از 95 قانونگذاران گفته با توجه به نامه حمایت از Gehlot.

200 عضو راجستان مونتاژ ساخته شده است تا از 107 کنگره MLAs و به حمایت از یکی دیگر از 18 گرفتن حزب شمارش به 125. بی جی پی 72 قانون گذاران و پشتیبانی شده توسط سه MLAs از هانومان Beniwal را RSLP. در Rajya سبها انتخابات در ژوئن 19, دو کنگره نامزد کردم آرای تمام 125 قانون حمایت از دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>