در میان تحقیقات جدید به ما توصیه می کند در صورت ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه توصیه می شود که آمریکایی ها پوشش چهره خود را با ماسک هنگامی که خارج از منزل, یک سیاست U-نوبه خود زیر رو به رشد تحقیقات علمی نشان می دهد استفاده گسترده خود را می توانید بنیادی گسترش coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید در نشست خبری که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بود و اصرار مردم به پوشیدن پوشش صورت مانند روسری یا, در خانه, پارچه, ماسک, اما برای حفظ پزشکی-درجه ماسک در دسترس برای سلامت کارگران است.

“این رفتن به واقعا داوطلبانه چیز” او تاکید دارد. “شما لازم نیست به آن را انجام دهد و من انتخاب را به آن را انجام دهد, اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهد و این خوب است.”

در مورد چهره ها به طور گسترده ای انتظار می رود پس از ارشد مقامات بهداشت به خبرنگاران گفت: شواهد علمی تکامل یافته بود.

صحبت به فاکس نیوز در جمعه, Anthony Fauci از بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت اشاره کرد “اطلاعات اخیر که این ویروس در واقع می توان حتی زمانی که مردم فقط صحبت به عنوان مخالف به سرفه و عطسه است.”

روز قبل از آن CDC رابرت Redfield گفت: تا به یک چهارم از افرادی که آلوده می شوند ممکن است بدون علامت باشد.

هم تحولات نشان دهنده استدلال قوی در حمایت از استفاده گسترده از صورت را پوشانده اند.

قبلا توصیه شد که ماسک فقط باید توسط افراد بیمار و مراقبان آنها.

توصیه های جدید در خط با کسانی که ساخته شده توسط فرانسه در آکادمی ملی پزشکی در روز جمعه و توسط شهردار نیویورک, بیل د Blasio یک روز پیش از آن.

این شهر دیده می شود تقریبا 1000 دلار را حدود 7000 مرگ و میر.

اما این پیام را تضعیف کرد توسط این واقعیت است که هیچ یک از مقامات حاضر در روز جمعه جلسه شد و پس از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد با پوشیدن یک “به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم که در آن من آن را نمی بینم برای خودم.”

– تنفس و صحبت کردن –

Fauci نظرات در مورد ویروس را از طریق تنفس پس از آکادمی ملی علوم (NAS) با ارسال نامه ای به کاخ سفید در آوریل 1, خلاصه تحقیقات اخیر در مورد این موضوع.

آن گفت که اگر تحقیقات نیست هنوز قطعی “نتایج مطالعات در دسترس هستند سازگار با aerosolization ویروس از تنفس عادی.”

تا به حال ما در سازمان بهداشت و درمان باید گفت که اصلی مسیر انتقال قطرات تنفسی در حدود یک میلیمتر در قطر اخراج توسط افراد بیمار زمانی که آنها عطسه یا سرفه.

این سرعت سقوط به زمین حدود یک متر (سه پا) به دور است.

اما اگر این ویروس می تواند به حالت تعلیق در ultrafine غبار افراد اخراج هنگام بازدم — به عبارت دیگر یک آئروسل — می شود آن را بسیار سخت تر برای جلوگیری از گسترش آن.

– آئروسل بحث –

اخیر بودجه NIH مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که SARS-CoV-2 ویروس می تواند تبدیل به یک آئروسل و هوا باقی می ماند تا سه ساعت است.

کاغذ گسترده توجه حتی به عنوان منتقدان گفت: این یافته ها پر از شکوفه شد زیرا محققان تا به حال با استفاده از یک دستگاه پزشکی به نام نبولایزر به عمد ایجاد یک ویروسی غبار چیزی آنها استدلال نمی خواهد رخ می دهد به طور طبیعی.

NAS نامه با اشاره به تحقیقات مقدماتی توسط دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا است که کد ژنتیکی از SARS-CoV-2 ویروس آن RNA در سخت برای رسیدن به مناطق بيمار در اتاق انزوا.

NAS دانشمندان همچنین با اشاره به دو مطالعات دیگر-هر دو هنوز به کارشناسی-از هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین است.

هنگ کنگ محققان تا به حال برخی از بیماران مبتلا به کروناویروس ویروسی و دیگر بیماری های تنفسی ماسک می پوشند در حالی که سایر بیماران در این مطالعه را پوشش نمی چهره خود را.

آنها دریافتند کمتر قطرات و ذرات معلق در هوا از coronavirus بیمارانی که عینک ماسک.

چینی ها کاغذ نگرانی که شخصی دنده محافظ استفاده شده توسط کارکنان بهداشتی می تواند یک منبع از هوابرد ویروس.

تیم بيمارستان های مورد مطالعه در ووهان و دو عمده مناطقی که این ویروس در aerosolized: بیمار حمام و اتاق که در آن کارکنان پزشکی برداشته دنده محافظ.

این ممکن است به دلیل doffing دنده محافظ باعث می شود ذرات به دریافت دوباره معلق در هوا. حتی اگر این ذرات در حال تنفس اندازه آنها می تواند حل و فصل در دست مردم و نهادهای NAS پنل گفت.

تا کنون سازمان بهداشت جهانی شده است محتاط تر در برنامه را انتخاب کنید.

در یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در مارس 29, آن نوشت که آئروسل انتقال تنها شناخته شده رخ می دهد در طول خاص درمان های پزشکی که نیاز به کمک تنفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>