در میان مانیپور بحران سیاسی 4 NPP MLAs که خارج از حمایت بی جی پی به رهبری دولت پرواز…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در پیچ و تاب های جدید به درام سیاسی در مانیپور چهار ملی حزب مردم (NPP) قانون گذاران که تا به حال خارج حمایت N Biren سینگ رهبری, Bharatiya Janata Party (BJP) و ائتلاف دولت هفته گذشته چپ ایمفال در روز سه شنبه برای دیدار با رهبران مرکزی در دهلی نو.

قبل از خروج از بیر Tikendrajit فرودگاه بین المللی در نزدیکی ایمفال در بعد از ظهر آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: آنها سعی خواهد کرد برای حل و فصل این موضوع را با “روح دوستی و همبستگی”.

“این بار ما می خواهم برای رسیدگی به همه مسائل مطرح شده توسط MLAs. ما می خواهیم برای حل و فصل تمام مسائل یک بار برای همه به طوری که ما می تواند تمرکز بر توسعه و انتخابات” سرما است که convener از شمال شرق دموکراتیک داد (NEDA) گفت.

اعتراف به این که “این خواهد بود بسیار سازنده و تعامل سازنده.”

سرما همراه با مگالایا وزیر کنراد Sangma است که رئیس جمهور ملی NPP هوا نقش برآب به ایمفال در یک پرواز اجاره پیش از آن در روز برای دیدار با رهبران و حل و فصل جاری سیاسی بحران است.

هر دو سرما و Sangma در حال حاضر بازدید از دولت در روز یکشنبه.

Miffed در عملکرد وزیر Biren سینگ چهار NPP MLAs همراه با یکی تمام هند Trinamool کنگره MLA و مستقل قانونگذار به حال خارج حمایت دولت ائتلافی در ژوئن 17.

همان روز سه BJP MLAs استعفا داد و هر دو از حزب و عضویت در مانیپور قانونی مجمع در نظر گرفتن این حزب شمارش به 18 و ائتلاف را در مجموع به 23.

NPP یک عضو کلیدی NEDA – غیر-کنگره سیاسی پلت فرم شناور توسط BJP پس از پیروزی در آسام انتخابات در سال 2016 شده است یک کلید BJP متحد در مانیپور بیش از حد.

با وجود این تحولات بی جی پی را نامزد امن یک پیروزی در Rajya سبها نظر سنجی در ژوئن 19 تامین 28 رای به کنگره نامزد 24.

NPP رئیس Sangma و تمام چهار NPP MLAs دولت حاضر به اظهار نظر در مورد توسعه است.

این کنگره است که به دنبال برگزاری یک مجمع ویژه جلسه برای تست اکثریت دولت نیز حاضر به اظهار نظر در مورد آخرین تحولات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>