در میان مستند دولت افسران در کشمیر متهم پلیس از ضرب و شتم آنها را مانع تامین ملزومات

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط مسعود Bashaarat | سرینگر | منتشر شده در مارس 10, 2020 9:18:19 pm

kashmir lockdown, india lockdown, coronavirus lockdown, south kashmir, kashmir news, latest news, indian express Officals از J&K سلامت هدایت بازدید از خانه های محلی با یک traval تاریخچه خارج از دانشگاه تهران. (فایل/اکسپرس عکس توسط شعیب Masoodi)

در میان یک مستند در سراسر کشور اجرا شامل انتقال از رمان coronavirus مقامات دولتی در جنوب کشمیر را متهم به پلیس از dishonouring منع عبور اختصاص داده شده به آنها و ضرب و شتم مقامات و افسران اختصاص داده شده اند اضطراری وظایف.

در حالی که چندین ماموران شلیک کرده شکایت نامه خود را به سالمندان بسیاری از آنها را مطرح کرده اند این موضوع را با دولت های منطقه ، این مقامات که شامل افسران در امرانه وظیفه مطرح کرده اند رفتار پلیس در رسمی گروه واتساپ گفت: آن را در حال تبدیل شدن دشوار است برای آنها را به انجام وظایف خود است.

“قاضی و یا برای که ماده هر COVID مربوط به وظیفه مهم به عنوان پلیس در این ساعت از بحران است. مواد غذایی گروه رسمی ارسال به بهانه غذایی برای مهاجر کارگر اردوگاه Pampore و حمل معتبر تصویب شد و مورد ضرب و شتم تا نزدیکی دایره جاده پولوما حتی پس از من به صحبت کرد PCR پولوما” یک مقام رسمی نوشته شده در واتساپ گروه از مقامات.

“حتی پس از اجازه دادن به یک پلیس می دانم که من هستم Tehsildar Pampore و اقدام به حضور جلسه در پولوما من هشدار داد به حرکت بدون تصویب در دایره جاده توسط پلیس. من به شدت احساس وجود دارد که نیاز فوری به مشاور و ابلاغ دستورالعملهای لازم به پلیس در زمین”.

در یک شکایت کتبی به معاون کمیسر پولوما های اجرایی دادرس او شکایت کرده بود توسط پلیس متوقف و راننده اش مورد ضرب و شتم در محل که در آن او نوشته شده بود برای امرانه وظیفه با پلیس است. “خودرو بود به زور متوقف شد و در حضور برخی از افسر پلیس که وجود دارد در BP (ضد گلوله) خودرو با پرچم. راننده من بود که بی رحمانه مورد ضرب و شتم. من التماس کرد با پلیس است که من در وظیفه در این chowk (مربع) است و او من راننده اما آنها گوش نمی,” the Magistrate نوشته شده در او سازگار است.

در واکنش به شکایت رسمی گروه سرپرست پلیس (SP) پولوما Amit Misar است که بخشی از گروه واتساپ نامیده شکایات به عنوان “نسخه های اغراق آمیز” است که نمی خواهد کمک به هر کسی. اما زمانی که یک افسر روایت خود را به عنوان مثال شخصی که در آن او متوقف شد و پرسید: به نوبه خود با وجود “داشتن (حکومت نظامی) تصویب و افشای هویت من”, SP Misra پاسخ داد: “CrPC است و مفاد”.

صحبت کردن به هند اکسپرس یک مقام ارشد گفت که SP Misra خود dishonoured حکومت نظامی عبور صادر شده به مقامات. “او (SP) خود را پاره را معتبر می گذرد و در پاسخ توجیه ضرب و شتم مردم عادی و مقامات با استناد به CrPC که خود را نشان می دهد دانش و خرد” او گفت:.

او در شکایت رسمی گفت که رفتار پلیس به طور جدی تحت تاثیر عرضه خدمات ضروری در این منطقه است.

“دیروز در ساعت 7.45 راننده وسیله نقلیه رسمی اختصاص داده شده به Naib Tehsildar Rajpora بود مورد ضرب و شتم توسط پلیس در Tahab chowk در حالی که قصد بازگشت از Awantipora. آقا آن را بسیار دشوار است برای ما به انجام وظایف ما در این ساعت از بحران با توجه به جنون ترس فرا گرفته شده است ما افسران/مقامات” این مقام گفت.

“پلیس در حال انجام یک کار بزرگ است و یکی از مهم ترین سازمان در ما اداری مجموعه, اما آنها نمی توانند انجام همه چیز خود را. دادستانی و پزشکان و دیگر خدمات ضروری کارکنان باید برای رسیدن به محل کار خود را به مدیریت بحران با توجه به همه گیر”.

یکی دیگر از رسمی خواستار تغییر در رفتار پلیس نسبت به این مقامات را به خود اختصاص وظایف خاص. “زمان برای افتراق بین ایده مستند در یک بیماری همه گیر است و از یک وضعیت نظم و قانون” این مقام گفت. “محدودیت های منطقی (اما) قدرت عضلانی نباید demoralise قبیله کار در شرایط مخاطره آمیز. شکایت در حال ریختن از همه در سراسر منطقه”.

در یکی دیگر از شکایت رسمی گفت که به دلیل رفتار پلیس به کارکنان ارسال شده در مرکز قرنطینه نمی تواند رسیدن به وجود دارد. “من سپرده شد با این کار از ایجاد و ارائه تمام تدارکات به مراکز قرنطینه. بر این اساس کارکنان Tehsil دفتر پولوما قرار گرفت و از آنها باقی مانده است در دسترس 24×7” این مقام گفت. “اما متاسفانه از دو روز گذشته برخی از آنها اجازه نداشتند خود را برای رسیدن به مکان های استقرار و یکی از آنها را مورد ضرب و شتم شد تا دیروز”.

هنگامی که تماس SP Misra نامیده شکایت “احمق”. “وجود دارد هیچ چیز مانند. همه اینها غلط و بیهوده و بیمعنی” Misra گفت. “آنها فوق العاده انسان ؟ آن است که تخیل خود را. وجود دارد هیچ کس با منع عبور صادر شده توسط DC است که مجاز به حرکت می کند”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>