در میان مستند Bombay HC می پرسد: دولت برای فراهم کردن غذا و سرپناه برای مهاجرین

نوشته شده توسط Omkar Gokhale | بمبئی | به روز شده: مارس 31, 2020 1:05:40 pm

رعایت این دادگاه به کارگردانی دولت به ترتیبات لازم برای طبقه کارگر از جمله کارگران مهاجر در نیاز به کمک و مساعدت.

با استناد به ‘ژرف’ مشکلات مواجه توسط کارگران مهاجر به دلیل در سراسر کشور مستند به ناگپور نیمکت از دادگاه عالی بمبئی خواسته ماهاراشترا دولت به ترتیبات را برای اقامت خود غذا و لباس و بهداشت و سلامت و بررسی یو پی اس. همچنین از دولت خواسته به در نظر گرفتن استفاده از وجوه خیریه عمومی تراست و وقف پول به عنوان هر قدرت داده شده تحت دولت اعتماد عمومی و وقف قانون است.

یک قاضی نیمکت دادگستری Sunil B Shukre گذشت یک سفارش در یک درخواست ثبت شده توسط یک C H Sharma به دنبال تسکین در طول COVID-19 بیماری همه گیر. مدافع Anup J Gilda نمایندگی درخواست نگرانی از خطر گسترش این بیماری با توجه به مقیاس بزرگ جنبش کارگران و خانواده های خود را به خانه های خود.

“این است که به غیر از ژرف مشکلات کارگران در حال رفتن را از طریق با توجه به توقف خود را از درآمد حاصل به عنوان دستمزد از هر روز را سخت کار” نیمکت اشاره کرد.

عدالت Shukre افزود: “در این شرایط آنچه به نظر می رسد معقول است که به ارائه لباس, پزشکی و مراقبت های بهداشتی و پرتاب به طور کلی یک چتر حفاظت در اطراف این کارگران است.”

رعایت این دادگاه به کارگردانی دولت به ترتیبات لازم برای طبقه کارگر از جمله کارگران مهاجر در نیاز به کمک و مساعدت.

بخوانید | راه رفتن با مهاجران در سراسر 4 متحده یکی داستان: چه چیزی ما را در اینجا ؟

عدالت Shukre اشاره کرد که دادگاه آگاه از این واقعیت است که بودجه مورد نیاز برای ایجاد این ترتیبات و پیشنهاد کرد که یکی از راه هایی برای بسیج منابع مالی می تواند از طریق قدرت اعطا بر دولت تحت ماهاراشترا اعتماد عمومی عمل 1950 و وقف عمل 1995.

“همه موسسات خیریه ثبت شده در عمومی تراست عمل یا وقف عمل می تواند به نام پس از تخلیه مسئولیت خود را به استفاده از پول به صورت عمومی و اهداف خیریه در درصد معینی که باید توسط دولت ایالتی” دادگاه گفت.

مدافع Anup J Gilda نمایندگی درخواست نگرانی از خطر گسترش این بیماری با توجه به مقیاس بزرگ جنبش کارگران و خانواده های خود را به خانه های خود.

بخوانید | مهاجران پشت در مرز بسیاری از بپرسید: چه بعدی ؟

HC بیشتر گفت که تحت مقررات در قوانین مربوطه, جهت صادر می شود به همه ثبت نام موسسات خیریه برای کمک به برخی از وجوه خود را برای کمک به دولت برای تحقق الزامات کارگران مهاجر. نیمکت درخواست ماهاراشترا دولت به بررسی امکان مشارکت عمومی تراست و وقف و تصمیم گیری بر اساس قوانین مربوطه.

در هفته گذشته اشاره کرد که دولت صادر کرده است جهت به بیمارستان های خصوصی برای آماده سازی جداسازی بخش عدالت Shukre کارگردانی مقامات در حال اجرا خصوصی دانشکده های پزشکی و بیمارستان ها در سراسر ماهاراشترا به ارائه ایمنی چرخ دنده ها از جمله تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) یا منطبق با لباس کافی اعداد به همه پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در عرض یک هفته و اظهار داشت که این نیاز از ساعت’ برای مقابله با رمان شیوع کروناویروس.

دادگاه ارسال شده بیشتر شنوایی در 8 آوریل.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *