در میان Covid-19 pandemic, Haryana مدارس مجموعه به بازگشایی از جولای 27

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مدارس در هاریانا به بازگشایی از جولای 27 بعد از تعطیلات تابستان پایان روز 26 جولای در میان Covid-19 بحران هاریانا مدیریت مدرسه آموزش و پرورش با صدور حکمی در روز چهارشنبه. به هر ترتیب دانشگاه ها و کالج ها در حالت بسته باقی می ماند تا ژوئیه 31.

این می آید یک روز پس از پنجاب و هاریانا دادگاه عالی روز سه شنبه اجازه خصوصی مدارس به جمع آوری شهریه “صرف نظر از ارائه کلاس های آنلاین” برای دانش آموزان در طول Covid-19 مستند.

“همه مدارس صرف نظر از اینکه آیا آنها ارائه کلاس های آنلاین در طول مستند دوره یا نه مجاز به جمع آوری هزینه کمک درسی” دادگاه گفت:, و اضافه کرد که آنها همچنان به تلاش و پخش آنلاین/ آموزش از راه دور.

همانطور که در بالا دادگاه دستور مدارس شده اند محدود از افزایش هزینه برای 2020-21 و کارگردانی به اتخاذ همان ساختار هزینه از 2019 – 20.

همچنین بخوانید: بخش 144 اعمال شده در بمبئی تا 15 ژوئیه در میان سنبله در Covid-19 موارد

تحت مرحله اول از سراسر کشور Covid-19 مستند اعلام PM مودی در مارس 25, تمام موسسات آموزشی در سراسر کشور بسته شدند برای حفظ این ویروس از گسترش. ماه گذشته این مرکز گفته بود که تصمیم گیری در بازگشایی مدارس در سراسر کشور گرفته خواهد شد در ماه جولای بر اساس غالب Covid-19 وضعیت.

در آن دستورالعمل در مرحله دوم ‘باز’ دولت روز دوشنبه اعلام کرد که موسسات آموزشی, مترو, راه آهن خدمات و اجتماعات بزرگ را همچنان ممنوع اعلام کرد تا پایان ماه ژوئیه.

تازه دستورالعمل گفت: مدارس و مربیگری موسسات بسته باقی خواهد ماند تا ژوئیه 31.

آن اضافه شده است که مترو راه آهن, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, میله, سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه نیز بسته باقی می ماند. اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی توابع و بزرگ دیگر جماعت نیز همچنان ممنوع است.

“خرما برای باز کردن این تصمیم گرفته خواهد شد به طور جداگانه بر اساس ارزیابی از وضعیت” مرکز گفت.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>