در میان coronavirus ترساندن کرالا پرانتز برای جشنواره 10 روز با 3 میلیون زن

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با پنج نفر تست مثبت برای coronavirus کرالا نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور به بیش از سه میلیون زن در مجموعه ای به همگرا در تریواندروم روز دوشنبه برای Attukal Pongala – 10 روز جشنواره جشن در Attukal معبد در قلب شهرستان.

زنان تهیه حریره ساخته شده از برنج و شکر زرد نارگیل و روغن حیوانی و ارائه آن به الهه معبد. این جشنواره در نظر گرفته شده است بزرگترین جماعت زنان است.

کرالا وزیر بهداشت K K Shailaja است روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر است که کسانی که تب یا سرد نباید شرکت در Attukal Pongala.

“رفتار غیر مسئولانه خواهد بود برخورد با sternly” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در حالی که اعلام پنج جدید کروناویروس موارد است.

Shailaja همچنین بازدید از معبد به بررسی وضعیت

با توجه کرالا بالا تراکم جمعیت در این دولت نگران است که هر گونه سستی می تواند به اثبات پرهزینه است.

تریواندروم منطقه جمع آوری K Gopalakrishnan خواست جانبازان از خارج از کشور به انجام Pongala در هتل خود را به جای. “این کمک خواهد کرد که شامل عفونت اگر هر,” او گفت:.

دولت همچنین تشکیل یک جلسه اضطراری در فرودگاه بین المللی کوچین در شب زیر وحی است که این هواپیما که در آن سه نفر از پنج نفر مبتلا به کروناویروس سفر از دوحه تا به حال 350 مسافر در هیئت مدیره.

فرودگاه مقامات تحویل به مقامات بهداشتی لیست مسافران که سفر در قطر ایرویز پرواز در فوریه 29.

“آن است که جنگ علیه این ویروس گفت:” یک مقام ارشد فرودگاه بین المللی کوچین.

سه نفر شده بود به نمایش در فرودگاه به عنوان بخشی از پروتکل مرکز اعلام کرده بود برای مبارزه با کروناویروس اما عفونت نگرديد.

تمام توابع عمومی لغو خواهد شد در Pathnamthitta منطقه در نظر coronvirus تهدید. منطقه جمع آوری P B Nooh درخواست از مردم برای همکاری با دولت برای جلوگیری از عفونت از گسترش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>