در میان coronavirus ترساندن هولی آخر هفته نتواند به درخشش برای گوا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ذینفعان در بخش گردشگری در گوا شکایت کرده اند شده است وجود دارد کاهش 50 ٪ در کسب و کار با وجود یک آخر هفته طولانی همراه با هولی تعطیلات بیش از coronavirus به سرعت در حال گسترش و تخلیه سفر از نقاط در سراسر جهان است.

کسانی که درگیر در کسب و کار گردشگری در دولت ساحلی است که به طور فزاینده ای وابسته به ورود مسافران از داخل کشور گفته اند که آنها انتظار نداریم که این بحران به رابطه جنسی بیش از حداقل تا پایان ماه آوریل است.

مدرسه پس از تعطیلات که پا زدن در و ممکن است کمک به افزایش ورود آنها گفت.

“گردشگری ورود به پایین 50 درصد و این امر به ویژه قابل مشاهده بیش از آخر هفته در زمانی که ما باید دیده سنبله بزرگ در footfalls آن که یک آخر هفته طولانی و” جان Lobo یک کلبه مالک در امتداد ساحل Baga گفت.

علاوه بر بازدید کنندگان داخلی کروز گردشگری واردان را به طور کامل متوقف شد و همچنین با اپراتورهای دادن گوا توقفگاه بین راه یک لغزش. روز دوشنبه Mormugao پورت اعتماد اعلام کرد که نمی خواهد به کشتی های کروز تا 31 مارس است.

در حالی که گردشگری ورود شده اند کم به طور کلی در طول دوره فصل ترس از coronavirus گسترش است و آمار آن بیشتر است.

“ما در حال رفتن را از طریق بار دشوار است و یک احتمال وجود دارد که همان ممکن است برای یک دوره طولانی از زمان. اخیر شیوع کروناویروس تا به حال تاثیر زیادی بر صنعت گردشگری جهان” Sainath Dharwatkar رئیس گوا واحد مسافرتی Association of India (TAAI) گفت.

“در این بحران TAAI هر دو ملی و محلی فصل متعهد به ایستادن شانه به شانه با دولت در تلاش خود را برای کنترل وضعیت,” او گفت:.

گوا وزیر بهداشت Vishwajit Rane هشدار داده بود در برابر اجتماعات بزرگ در حالی که همچنین اطمینان که دولت تا به حال این وضعیت تحت کنترل است.

“تجمع جمعی باید اجتناب شود و نمی را یک خطر در زمان امروز. حداقل برای دو تا سه ماه آینده ما باید برای جلوگیری از این تجمعات و هر برنامه که شامل تماس با توده مردم باید اجتناب شود,” او گفت:.

گوا جشن سالانه خود را از جشنواره بهار از Shigmo که شاهد راهپیمایی های خیابانی سازمان یافته در سراسر روستاها و شهرها گوا که مستلزم “تجمع جمعی”.

دولت در امور اجرایی است اما توصیه می شود کسانی که در نشان دادن علائم شبه آنفولانزا به ماندن در خانه به عنوان یک احتیاط.

هند گزارش شده 46 مورد از coronavirus تا کنون حتی به عنوان هزاران نفر در سراسر کشور نگه داشته شده است در زیر مشاهده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>