در میان کا شورش طوفان جاکارتا تماس در ایران, خارجی, نقد و سر به داکا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Shubhajit Roy | دهلی نو | به روز شده در: 1 مارس سال 2020 4:51:45 am

CAA protest clashes, India Indonesia envoy called, Indonesia on Delhi riots, Harsh Vardhan Shringla Bangladesh, India Bangladesh CAA, Indian Express news در دهلی Chand باغ یکی از محلات که شاهد شورش. (اکسپرس عکس: Praveen Khanna)

اندونزی روز شنبه منتقل نگرانی خود را بیش از این شورش در دهلی نو که باعث درگیری بیش از تابعیت (متمم) قانون (CAA). روز یکشنبه وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla سفر به بنگلادش برای اولین بار در سطح بالا سفر به آن کشور از CAA-NRC موضوع معرفی گونه های در غیر این صورت قوی و روابط دو جانبه.

اندونزی وزارت امور خارجه به نام در هند سفیر ایران در جاکارتا Pradeep Rawat, در روز جمعه برای بحث در مورد شورش است که ادعا کرده اند 42 زندگی می کند تا کنون جاکارتا پست گزارش روز شنبه.

“دولت اندونزی دارای اعتماد به نفس کامل است که دولت هند قادر خواهد بود برای مدیریت این وضعیت و اطمینان از روابط هماهنگ میان جوامع مذهبی. علاوه بر این هر دو کشور به اشتراک گذاری ویژگی های مشابه به عنوان کثرت گرا کشورهایی که حمایت از ارزش های دموکراتیک و تحمل” اندونزی وزارت امور خارجه گفت: با توجه به روزنامه.

اندونزی وزارت امور خارجه بیانیه آمد ساعت پس از آن کشور امور دینی وزارت نحو نامشخصی با صدور بیانیه ای در محکومیت فرقه ای “خشونت علیه مسلمانان” در هند است.

بخوانید | ما خواستار هند برای ‘حفظ و احترام به” حق تجمع مسالمت آمیز

Shringla که قبلا به عنوان هند کمیساریای عالی به بنگلادش در داکا در مارس 1-2 برای دیدار با بنگلادش رهبری است. وظیفه اصلی خود را خواهد شد مربوط به تخمگذار زمینه را برای نخست وزیر نارندرا مودی به احتمال زیاد سفر به بنگلادش برای تولد جشن سده نخست وزیر شیخ حسینه خواستند پدر و بنگلادش را پدر ملت Bangabandhu شیخ Mujibur Rahman.

این رویداد انتظار می رود که برگزار شد در مارس 17 — Bangabandhu را 100 تولد سالگرد — و به احتمال زیاد با حضور جدا از مودی رئیس جمهور سابق از تاجران میوه و کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی.

در ماه ژانویه این سال بیش از یک ماه پس از کا تصویب شد که منجر بنگلادش به انصراف از حداقل دو وزرا بازديد به هند, نخست وزیر حسینه خواستند گفته بود که در حالی که کا و NRC شد “مسائل داخلی” از هند کا بود “لازم نیست”.

در مصاحبه با رادیو فردا در ابوظبی, او گفت که او را درک نمی کنند هدف از این کا ارائه می دهد که سریع تر مسیر به شهروندی برای غیر مسلمان اقلیت که با آن مواجه آزار و اذیت در بنگلادش و پاکستان و افغانستان.

“ما درک نمی کنند که چرا [در این کشور] آن را انجام داد. آن را لازم نیست” حسینه خواستند گفت.

در دسامبر بنگلادش با وزیر خارجه A K Abdul Karim و خانه وزیر Asaduzzaman خان لغو بازدیدکننده داشته است خود را به هند پس از مجلس گذشت کا جرقه واکنش های قوی در داکا. هر دو وزیران ذکر شده برنامه ریزی تعهدات قادر به بازدید.

Momen گفته است که تابعیت جدید قانون می تواند تضعیف هند سکولار شخصیت و رد پیشنهادات است که اقلیت ها در مواجهه با آزار و اذیت مذهبی در کشور است. MEA سخنگوی Raveesh کومار تا به حال روشن در این زمان بود که هیچ آزار و اذیت مذهبی در زیر “در حال حاضر دولت” از بنگلادش اما تا به حال اتفاق افتاده در “دولت قبلی” و “حکومت نظامی”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>