گزارش خود را ارائه $1 تریلیون طرح برای تقویت همه گیر زده اقتصاد ایالات متحده در یک سری از لوایح که تر و تمیز اضافی مزایای بیکاری ارسال 1200 دلار پرداخت به اکثر آمریکایی ها و سپر و کسب و کار و مدارس و سازمان های دیگر از دعاوی ناشی از عفونت کروناویروس.

بسته کشیده شد هم پس از روز مذاکرات میان جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن emissaries که هیچوقت به طور کامل حل و فصل اختلافات در مذاکرات بیش از اندازه و دامنه های اضافی و هزینه های دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“ما باید یک پا در این بیماری همه گیر و یک پا در بازیابی” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در طبقه سنا با اشاره به افزایش تلفات و شکننده بهبود اقتصادی. “مردم آمریکا نیاز به کمک بیشتر آنها نیاز به آن را به صورت جامع و آنها به آن نیاز به دقت طراحی شده برای این تقاطع”.

این لایحه معرفی شد فقط اولین گام به سوی مذاکره و مصالحه طرح با دموکراتها که ارائه شده ایم خود را $3.5 تریلیون طرح محرک اقتصادی.

لگد زدن به مذاکرات مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر از ملاقات در دفتر او برای تقریبا دو ساعت با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع شنبه شب.

“ما خواهد بود فردا” مراتع گفت: به عنوان او به سمت چپ. “ما تا به حال یک جلسه خوب. بسیار سازنده نشست.”

Pelosi تحویل سخت ارزیابی از مذاکرات طرح آن را “احساساتی” رویکرد تدریجی و گفت: این کافی نبود به این کشور نیاز دارد.

“پس گفت که ما می رویم به دیدن اگر ما می توانید پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک” او گفت:. “اما ما هنوز وجود دارد.”

کنگره کمی زمان عمل: مکمل بیمه بیکاری انقضای است و عناصر دیگر از آخرین محرک قانون شروع به خشک کردن. قانونگذاران مجموعه ای را برای یک ماه اوت در دو هفته و خواهد بود رو به یک جدول زمانی فشرده با بلندی نوامبر انتخابات و به هنگام بازگشت در ماه سپتامبر.

دایان Bg اقتصاددان ارشد در Grant Thornton گفت: کنگره “تعقیب یک هدف در حال حرکت” با محرک صورتحساب.

“من از ترس Covid بازیگران یک سایه در اقتصاد و کمک کنگره ارائه شده است تا بیش از حد کم و خیلی دیر” Bg گفت. “ورشکستگی و شکست خواهد شد که کوه می تواند به ما ترک یک مقدار کوچکتر و شکسته پایه که از آن برای بازسازی است.”

ادامه مخالفت در میان جمهوری خواهان باعث می شود مک کانل را مذاکره موقعیت های مشکل تر است.

“وجود دارد قابل توجه مقاومت به دیگری تریلیون دلار” حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز از تگزاس به خبرنگاران گفت:. “به عنوان آن می ایستد در حال حاضر من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که شما می بینید تعدادی از جمهوری خواهان در مخالفت با این لایحه و ابراز نگرانی های جدی.”

نیز وجود دارد یک شکاف بین کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا. مراتع پیشنهاد کرده بود که کنگره با تصویب یک مقدار کوچکتر بسته از مدرسه و مزایای بیکاری و ادامه مذاکره یک طرح بزرگتر از طریق اوت. مک کانل گفته است که این لایحه تا به حال به جامع بود رد آن موقعیت است.

شومر به نام ایران با تلاش برای قرار دادن با هم یک بسته یک “حرکت آهسته قطار خراب” است که تاخیر در گرفتن قانون از طریق کنگره است.

“آنها نمی توانند حتی با قرار دادن یک لایحه آنها هستند تقسیم می شود,” او گفت:.

وجود دارد برخی از مناطق از زمین مشترک بین دموکرات ها و جمهوری خواهان. هر دو توافق بر ارسال دور دیگری از محرک پرداخت به افراد هر چند دموکرات می خواهید برای افزایش مبلغ پرداخت شده به وابستگان و گسترش واجد شرایط بودن. چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک است که اندازه گیری دیگری است که هر دو طرف حمایت است و همه اما مطمئن خواهد بود در این لایحه نهایی.

خواهان توافق کرده اند که به گسترش مکمل مزایای بیکاری, اما آنها پیشنهاد برش مکمل مزایای بیکاری به 200 دلار در هفته از $600 تا زمانی متحده قادر به ایجاد یک سیستم است که با ارائه 70 درصد از گذاشته شدن کارگر قبلی پرداخت به دولت مجموعه, کلاه, با توجه به دو نفر آشنا با برنامه است.

شومر گفت: تساوی در پرداخت دستمزد واقعی خواهد بود “unworkable” برای بسیاری از حالت بیکاری سیستم های که تا به حال مشکل توزیع تخت 600 دلار پرداخت که بخشی از مارس محرک لایحه.

ایران با طرح همچنین شامل پول برای ویروس تست و برای کمک به توزیع احتمالی واکسن و همچنین به عنوان کمک برای مدارس.

دو تا از بزرگترین دعوا پیش رو به احتمال زیاد به بیش از دو موضوع است که کلید برای هر دو طرف: خواستههای دموکراتیک برای کمک به آمریکا و عربستان اندازه گیری است که فراهم می کند حفاظت در برابر دعاوی ناشی از عفونت کروناویروس هنگامی که کسب و کار و بازگشایی مدارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im