بیش از 300 شهروندان ایالات متحده از جمله 14 مبتلا به کروناویروس در آمریکا و تحت قرنطینه در روز دوشنبه پس از گذراندن دو هفته در گیر در یک سفر دریایی کشتی ژاپن که بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است.

این 14 نفر که تست مثبت بودند جدا شده در تخصصی مهار مناطق روی دو اجاره جت است که پرواز به آمریکا پایگاه های نظامی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

در پایگاه مشترک سن آنتونیو در تگزاس یک زمین خدمه در لباس anticontamination مناسب پله صعود به هواپیما بر روی آسفالته در predawn مه روز دوشنبه, اخبار تصویری نشان داد. مسافران بعد از فرود با پوشیدن ماسک های جراحی.

یک زن و شوهر ساعت زودتر جداگانه اجاره جت فرود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ،

مسافران باقی خواهد ماند و تحت قرنطینه یکی دیگر از 14 روز.

Coronavirus شیوع بیماری را کشته است 1,770 مردم در چین و پنج در جای دیگر با مقامات چینی گزارش دیگری 2,048 موارد در دوشنبه بالا بردن مجموع به 70,548.

کشتی کروز الماس شاهزاده با 3,700 مسافران کل برگزار شد تا کنون بزرگترین خوشه ای از موارد خارج از چین با حدود 400 نفر تست مثبت است. کشتی شده بود دستور داد به ماندن تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما در فوریه. 3.

قبل از ورود بیمار مسافران از کروز مقامات ایالات متحده تا به حال گزارش 15 مورد در هفت متحده بسیاری از آنها مسافران که در حال بازگشت از چین بلکه سه که شده بود تخلیه قبلی ایالات متحده-اجاره هواپیما بازگرداندن آمریکایی است.

قبلا بیش از 40 آمریکایی ها در الماس شاهزاده خانم تا به حال آزمایش مثبت و آمریکا مقامات بهداشت گفت: آنها باقی خواهد ماند در ژاپن برای درمان.

300 نفر از حذف کشتی و با توجه به هیئت مدیره در ایالات متحده محدود هواپیما مورد بررسی قرار گرفت توسط دولت ایالات متحده کادر پزشکی و در ابتدا بدون علامت تلقی و مناسب برای پرواز اعلام کردند.

اما پس از مسافران مجبور به ترک کشتی و شد در راه خود را به فرودگاه مقامات ایالات متحده دریافت که متوجه 14 مسافر در گروه آزمایش مثبت اعلام کردند. همه آزمایش منفی دو تا سه روز قبل.

“این افراد منتقل شدند در سریع ترین و امن به شیوه ای تخصصی در منطقه مهار در تخلیه هواپیما برای منزوی کردن آنها مطابق با استاندارد پروتکل” وزارت امور خارجه گفت:.

وزارت امور خارجه گفت: این تصمیم به اجازه می دهد 14 بیمار آمریکایی ها برای پرواز به خانه پس از مشورت با ایالات متحده کارشناسان بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im