Amazon.com Inc. خواسته است تا آمریکا دادگاه فدرال ادعا می کند به آن اجازه می دهد به سوال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن از دست دادن بسیار سودآور ابر قرارداد.

در یک دادگاه پر کردن ساخته شده در دوشنبه آمازون می پرسد به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران پنتاگون در مورد نقش خود در پنتاگون مشترک شرکت دفاع زیرساخت یا جدی ابر قرارداد که اهدا شد به شرکت مایکروسافت در ماه اکتبر.

آمازون به دنبال شواهدی برای نشان دادن دخالت سیاسی هزینه شرکت ابر معامله است. در میان رهبران آمازون به دنبال عزل هستند تهمت سابق وزیر دفاع جیمز Mattis وزیر دفاع علامت Esper و دانا Deasy پنتاگون را مدیر ارشد فناوری اطلاعات و همچنین دیگر افراد درگیر در فرآیند انتخاب با توجه به Jan. 17 پرونده.

آمازون چهره یک مبارزه سخت برای متقاعد کردن قاضی به دستور رئیس جمهور برای شرکت در یک رسوب در این مورد تهیه ،

“این مضحک است که فکر می کنم که این رئیس جمهور در این نقطه را برای نشستن یک رسوب یا برای آن ماده نشان می دهد احترام به نظام حقوقی” استیون گاری روپوش دار یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق در بیانیه ای گفت:.

آمازون سخنگوی جلب Herdener در بیانیه ای گفت: این شرکت به دنبال شواهد اضافی برای حفظ عمومی اعتماد به نفس در فرایند تهیه. راشل VanJohnson سخنگوی وزارت دفاع رایانش ابری دفتر برنامه گفت: در بیانیه پنتاگون “به شدت مخالف” آمازون درخواست برای عزل مقامات ارشد آن به دلیل آن که تاخیر در اجرای برنامه فناوری. این قرارداد به ارزش 10 میلیارد دلار بیش از یک دهه.

شرکت ابر واحد خدمات وب سایت آمازون واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه نوامبر وی از سوی مامورین وزارت دفاع موفق به منصفانه قضاوت پیشنهاد خود را به صورت جدی قرارداد به دلیل تهمت بازدید آمازون اجرایی جف بزوس به عنوان خود را “سیاسی دشمن است.”

آمازون دعوی تواریخ فهرست لباس های شسته از نظرات و اقدامات تهمت و وزارت دفاع که در آن ادعا می کند نشان می دهد پنتاگون متمایل به فشار سیاسی که اعطای این قرارداد به مایکروسافت است. در یک مورد آمازون اشاره می کند ادعا می کند در یک کتاب توسط Mattis’ سابق speechwriter پسر Snodgrass که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Mattis در تابستان 2018 به “پیچ آمازون” با قفل کردن آن را از پیشنهاد. Mattis انتقاد کرده است این کتاب است.

آمازون همچنین با اشاره به نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در جولای 2019 زمانی که او گفت که او به دنبال “بسیار جدی” در cloud-computing قرارداد با استناد به شکایت از مایکروسافت, Oracle Corp. و International Business Machines Corp.

آمازون خدمات وب است که به دنبال مواد اضافی برای ارائه به قاضی از جمله “حقایق نیست در حال حاضر شناخته شده و یا در دسترس AWS نشان دادن دقیقا چه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘پیچ آمازون’ انجام شد در طول فرایند تصمیم گیری” این شرکت تشکیل پرونده گفت.

همچنین در روز دوشنبه مایکروسافت ظ جداگانه حرکات درخواست از دادگاه به اخراج بسیاری از آمازون تعصب اتهامات و بلوک این شرکت از به دنبال شواهد اضافی. مایکروسافت استدلال در مدارک دادگاه که در آن برنده شده بود جدی تدارکات به خاطر آن فرستاده شده ارزان تر و “از لحاظ فنی برتر” پیشنهاد و نه به دلیل سیاسی دخالت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“AWS ادعا کرده است صفر حقایق– هیچ چیز — موجه نشان می دهد هر DOD رسمی درگیر در JEDI تهیه و در هر سطح در واقع تحت تاثیر اتهام ضد بزوس اظهارات” مایکروسافت نوشت.

رئیس جمهور به مدت طولانی انتقاد بزوس بیش از همه چیز از نرخ حمل و نقل خود را شرکت می پردازد ایالات متحده خدمات پستی به مالکیت خود را از واشنگتن پست. در دسامبر 2015 بزوس شوخی در توییتر در مورد تمایل به ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن به فضا است.

Deasy پنتاگون را مدیر ارشد فناوری اطلاعات گفته است که تا آنجا که او می داند که هیچ یک از کاخ سفید رسیده به هر یک از اعضای جدی ابر قرارداد انتخاب تیم.

در حالی که هیچ قانون ممنوع رئیس جمهور از وزن در یک قرارداد سازمان های فدرال باید انتخاب کنید و فروشندگان بر اساس معیارهای فنی مشخص شده در درخواست های خود را برای طرح نظرات از سیاستمداران به گفته مقامات تدارکات.

به منظور پیروزی در مغلوب ساختن پیشی جستن شهادت در این مورد آمازون را مجبور به ارائه شواهدی وجود دارد که او به دنبال در نظرات عمومی در مورد آمازون خصوصی با دستورالعمل ها را به مقامات در حال اجرا تهیه و گفت: Charles Tiefer, یک استاد در دانشگاه بالتیمور مدرسه قانون است.

قاضی هنوز هم می تواند کمک مالی آمازون اجازه برای به دست آوردن بیشتر ارتباطات بین کاخ سفید و پنتاگون در مورد contractwithout دادن اجازه به انجام این رسوبات, Tiefer گفت.

اجازه از دست دادن پیشنهاد عزل یک رئیس جمهور “ممکن نیست که قبل از دیده شده است,” گفت: Tiefer. در عین حال “آن را به دور از غیر ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im