آمازون, Facebook, Apple, Google اجرائی به شهادت به خانه در جولای 27

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس اجرایی افسران Amazon.com Inc. ، Facebook, Inc., الفبای Inc. و Apple Inc. را شهادت در جولای 27 قبل از کنگره پانل بررسی رقابت در صنعت فن آوری با توجه به اعلام از کمیته قضایی مجلس.

جف بزوس, Mark Zuckerberg سوندار پیچای و تیم کوک به احتمال زیاد به صورت تورنت سوال مهم از قانونگذاران در پانل ضد تراست فرعی به بررسی ایجاد یک مورد برای بازسازی ضد تراست اجرای.

بزوس ممکن است در خصوص سختی جلسه. بر خلاف روسای دیگر ثروتمندترین مرد جهان خواهد شد و پرداختن به کنگره برای اولین بار خود شرکت sparred با رئیس کمیته فرعی دیوید Cicilline بیش قبلی شهادت یکی دیگر از شرکت های رسمی و اتهامات ضد رقابتی انجام شده است.

این حضور ممکن است مجازی با توجه به دوشنبه شب در اطلاعیه ای گفته است که جزئیات بیشتر در قالب خواهد بود در آینده.

“با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند” گفت: Cicilline و قوه قضائیه رئیس Jerrold Nadler در یک بیانیه مشترک. “همانطور که ما گفته اند که از آغاز خود شهادت ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است.”

برخی از شرکت ها شده بود و تمایلی به ارسال مدیران ارشد خود را حتی اگر Cicilline یک رود آیلند دموکرات گفته او خواهد بود مایل به حکم اجرائی. او گفت که او می خواهد به استفاده از ظاهر خود را به اطلاع یک گزارش نهایی معرفی تغییرات به قانون ضد تراست.

ضد تراست موشکافی غول فناوری شرکت های شتاب گرفته است. Facebook و الفبای گوگل هر دو صورت رقابت سوالات توسط فدرال مجریان و تقریبا تمام 50 ایالت. آمازون در دست بررسی است و در کالیفرنیا بلومبرگ گزارش کرده است و هر دو e-commerce غول پیکر و اپل رو موشکافی از اتحادیه اروپا است.

قوه قضائیه کمیته قبلا اعلام کرده بود که چهار مرد شهادت می اما تا به حال یک تاریخ و یا فرمت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>