آمازون ممنوعیت Infinite در کارکنان همراه نقل از ‘امنیت’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آمازون.com, Inc <AMZN.O> درخواست کارکنان حذف Infinite ویدئو های برنامه از دستگاه های تلفن همراه خود توسط 10 ژوئیه بیش از “خطرات امنیتی” با توجه به یک یادداشت به کارکنان دیده می شود خبر داد.

“با توجه به امنیت خطر Infinite برنامه دیگر مجاز در دستگاه های تلفن همراه است که دسترسی آمازون ایمیل. اگر شما Infinite بر روی دستگاه شما, شما باید آن را حذف کنید 10-Jul برای حفظ دسترسی به تلفن همراه به آمازون ایمیل. در این زمان با استفاده از Infinite از آمازون خود را, لپ تاپ, مرورگر مجاز است” با توجه به ایمیل.

Amazon.com نمایندگان را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر.

“در حالی که آمازون نیست و ارتباط به ما قبل از ارسال ایمیل خود, و ما هنوز هم نمی فهمم نگرانی های خود را ما خوش آمدید گفت و گو بنابراین ما می تواند هر گونه مسائل که ممکن است و فعال کردن تیم خود برای ادامه شرکت در جامعه ما” Infinite پاسخ, در بیانیه ای.

چینی متعلق به پلت فرم رسانه های اجتماعی Infinite در میان سریعترین رشد سیستم عامل های دیجیتال در تاریخ مواجه است سنگین موشکافی در خارج از چین است. هند ممنوع Infinite و دیگر برنامه های چینی در ماه ژوئن.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در اوایل این هفته در واشنگتن بود و با توجه به ممنوعیت Infinite در ایالات متحده است. پرسید: اگر آمریکایی ها باید آن را دانلود کنید به او گفت: فردا نیوز: “تنها اگر شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست حزب کمونیست چین.”

دو سناتور جمهوریخواه در ماه مارس معرفی یک لایحه با هدف ممنوعیت کارمندان فدرال با استفاده از Infinite در دولت خود صادر همراه در حال رشد در میان نگرانی های امنیت ملی در اطراف مجموعه و به اشتراک گذاری داده ها در ایالات متحده کاربران با دولت چین.

سال گذشته نیروی دریایی ایالات متحده ممنوع Infinite از دولت صادر شده دستگاه های تلفن همراه گفت: فیلم کوتاه برنامه به نمایندگی از “امنیت سایبر تهدید.”

در ماه نوامبر گذشته دولت ایالات متحده راه اندازی امنیت ملی بررسی Infinite صاحب پکن ByteDance فن آوری شرکت را 1 میلیارد دلار کسب آمریکا رسانه های اجتماعی برنامه موسیقی.ly, عصر ایران, اولین گزارش سال گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>