وزیر Arvind Kejriwal, نخست هدف از Bharatiya Janata Party کمپین برای 1 فوریه انتخابات در روز پنج شنبه به دنبال کانون توجه قرار دادن در یک BJP رهبر برانگیز اظهار این ادعا که آن را برای مردم دهلی نو به تصمیم می گیرید اگر او یک تروریست است.

جنجال بر BJP مجلس Parvesh Verma تماس وزیر Arvind Kejriwal یک “تروریست” تا به حال فوران دیروز هنگامی که یک ویدئو کلیپ از رهبر بی جی پی سخنرانی در یک رویداد عمومی پدید آمده است.

در این کلیپ Verma شنیده می شد گفت: “اگر Kejriwal می آید به قدرت دوباره Madipur خیابان را تبدیل به شاهین باغ. وجود دارد بسیاری از Natwarlals (cheats) مانند Kejriwal و aatankwadis (تروریست ها) مانند Kejriwal پنهان در دهلی نو. ما باید برای پرتاب آنها را. من موفق به درک اگر ما باید به مبارزه با تروریست ها در کشمیر و یا در برابر تروریست ها مانند Kejriwal در دهلی نو است.”

همچنین سازمان دیده بان | ‘دهلی نو تصمیم می گیرید اگر من پسر یا تروریستی’: CM Kejriwal بازدید در BJP

به عنوان Kejriwal و Aam Aadmi Party آمار بازگشت ورما ادعا کرد که او به معنای به تماس Kejriwal یک naxalite. آن را کمک نمی کند.

Kejriwal توییتی او بود و نگران. “من شده اند کار روز و شب برای دهلی نو برای پنج سال گذشته…. امروز در بازگشت, Bharatiya Janata Party خواستار من یک تروریست … این بسیار غم انگیز است,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

Kejriwal به دنبال صدای جیر جیر خود را با احساسی زمین در روز جمعه.

وزیر به یاد می آورد چگونه به او داده بود تا کار خود را به عنوان یک مالیات بر درآمد افسر به نشستن در یک اعتصاب غذا در برابر فساد است.

“من یک دیابتی و انسولین 4 بار در روز. اگر یک فرد مبتلا به دیابت که انسولین می کند و خوردن هر چیزی برای 3-4 ساعت آنها سقوط و مرگ است. در چنین شرایطی من باید انجام اعتصاب غذا در برابر فساد دو بار به مدت 15 روز و پس از آن 10 روز” Kejriwal گفت: با توجه به اخبار آژانس آنی.

به عنوان رئیس وزیر Kejriwal گفت که او تا به حال کار برای بهبود کیفیت آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, رایگان زیارت برای شهروندان است. “در این مرحله است که یک تروریست را” او پرسید.

“در پنج سال گذشته این افراد باید با استفاده از تمام قدرت خود را در برابر من. چگونه من یک تروریست?” او گفت: نصب یک حمله مستقیم در BJP.

“امروز من ترک این تصمیم به مردم دهلی نو اگر آنها فکر می کنم من به عنوان پسر خود را برادر یا تروریستی?” او گفت:.

Arvind Kejriwal حزب در حال حاضر ثبت یک شکایت رسمی با انتخابات ،

“Parvesh Verma آشکارا به نام Arvind Kejriwal, یک تروریست است. این یک اتهام با هدف خدشه دار کردن تصویر منتخب وزیر. این یک نقض آشکار مدل رفتاری…آن درخواست شده است که FIR ثبت نام در برابر ورما و مدیر عامل شرکت دهلی نو ممکن است ممنوعیت او از مبارزه در دهلی مجمع انتخابات سال 2020” در این نامه به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im