تقریبا 90% از ما گوشت گیاه کارگران با Covid-19 اقلیت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شیوع بیماری در گیاهان گوشت پردازش در سراسر امریکا است که بیمار هزاران و منجر به کمبود گوشت گاو بدتر شده — و اقلیت کارگران سخت ترین ضربه شده است.

بیش از 16,200 ما گوشت گیاه کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 تا پایان مارس و 86 فوت کرده است, مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در گزارش روز سه شنبه. که از 4,900 بیمار کارگران و 20 مرگ و میر منتشر شده توسط CDC در یک گزارش از ماه آوریل است. از جمله مواردی است که فاش نژاد و قومیت 87 درصد مربوط به اقلیت کارگران-با کارکنان عنوان هیسپانیک حسابداری 56 درصد از عفونت با وجود ساخت تا کمتر از یک سوم از کل نیروی کار است.

داده های جمع آوری شده از بیش از 20 کشور و صدها نفر از امکانات lay bare برای اولین بار فقط در چگونه به طور چشمگیری و نامتناسب همه گیر است و تحت تاثیر اقلیت کارگران در گیاهان گوشت آن را تبدیل به باغ برای ویروس پس از همه گیر در زمان برگزاری اوایل این سال است. شیوع مجبور گیاهان چند به طور موقت نزدیک منجر به کمبود عرضه در سراسر کشور قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر سفارش در ماه آوریل به نگه داشتن آنها را باز کنید.

CDC گفت: در آخرین گزارش خود که طولانی مدت تماس نزدیک شد و در میان “عوامل متمایز” است که افزایش خطر ابتلا به عفونت در پردازش گوشت و مرغ و امکانات آمریکا در آژانس نیز گفت: کار مشترک فضاهای حمل و نقل و مسکن در معرض گوشت کارگران به خطر بالاتر ابتلا به عفونت است.

“اثرات COVID-19 روز نژادی و اقلیت های قومی هنوز به طور کامل درک” CDC گفت: در آن گزارش. “با این حال داده های کنونی نشان می دهد نامتناسب بار بیماری و مرگ در میان این جمعیت.”

گوشت گیاه, کارکنان, کار نمایندگان و بازرسان شده اند هشدار برای ماه است که شرکت موفق به گرفتن به اندازه کافی اقدامات ایمنی برای حفظ کارگران از تبدیل شدن به آلوده. CDC توصیف هدفمند مداخلات محل کار و پيشگيري را به عنوان “بحرانی” برای کاهش خطر و سلامت, نابرابری در میان جمعیت های آسیب پذیر در گیاهان است.

کارگران شناسایی شده را به خود اختصاص 12 درصد از موارد گزارش شده با نژاد و قومیت با وجود به نمایندگی از 6 درصد از کل نیروی کار است. سیاه کارکنان نمایندگی 19%. سفید کارگران اختصاص 13 ٪ در حالی که ساخت تا 39 درصد از کل کارکنان.

گروه های صنعت از جمله آمریکای شمالی گوشت موسسه نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در CDC گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>