اجازه می دهد شرکت های به لیست در خارج از کشور ممکن است کمک به افزایش بودجه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سیاست دولت قصد اجازه می دهد تا شرکت های هندی به لیست در خارج از کشور بدون همزمان هند مثال می توانید برای باز کردن راه برای فن آوری و شرکت های دیگر برای جمع آوری کمک مالی خواهد بود اما غیر استارتر بدون لازم نظارتی توضیحات کارشناسان حقوقی گفت.

از لحاظ تاریخی با توجه به موجود چارچوب قانونی هندی اشخاص باید با استفاده از مسیرهای دریایی مانند موریس به لیست در خارج از کشور مبادلات مانند NASDAQ و NYSE با ایجاد شرکت های پدر و مادر و یا شرکت های تابعه در چنین مالیاتی پسند حوزه های قضایی است.

جدای از آن, هندی اشخاص نیز اجازه دسترسی به سرمایه های خارجی از طریق آمریکا رسید سپرده گذاری (ADR) و یا جهانی رسید سپرده گذاری (GDR) مسیر.

“در حالی که شرکت فنی خواهد بود که کلید ذینفع برخی دیگر با ایالات متحده قرار گرفتن در معرض از نظر مشتریان و یا کارکنان مانند آن خدمات بهداشت و درمان و یا جهانی مدل های کسب و کار در کالاها و مواد شیمیایی می تواند در نگاه خارجی listings” گفت: Anuj کاپور, مدیر عامل و رئیس بانکداری سرمایه گذاری UBS هند است.

کابینه تصویب این پیشنهاد در ماه مارس است. ایده پیدایش یک بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) پانل توصیه از دسامبر سال 2018 است. پانل پیشنهاد کرده بود, لیست شرکت های هندی در خارج از کشور نیاز خواهد بود همزمان کاهش مقررات مالیات و ارز قانون مدیریت (FEMA) در میان دیگران.

FEMA مقررات نیاز به بهینه سازی اجازه می دهد تا صدور سهام به افراد مقیم خارج از هند و دریافت و حفظ و نگهداری از مقدار دریافت ارز خارجی در حساب های خارج از کشور.

بیشتر قوانین مالیاتی هر دو مربوط به سود سرمایه ناشی در نقل و انتقال سهام عدالت و همچنین قوانین مربوط به ارزش گذاری سهام نیاز به تغییرات است.

اعلام این خبر که تا کنون به نظر می رسد بیشتر از سیاست قصد تا زمان مربوط به مقررات اصلاحات و توضیحات نیست اعلام کرد در مناطق از جمله FEMA مقررات و قوانین مالیاتی گفت: Sai Venkateshwaran شریک و سر CFO مشاوره KPMG در هند.

کاپور از UBS نیز گفت: دولت و تنظیم کننده نیاز به انجام کار قابل توجهی در تنظیم اکوسیستم.

دیگر مانع بزرگ عدم به طور کامل تبدیل روپیه. RBI اجازه داده ارزی-حل و فصل روپیه تجارت مشتقات تنها در بین المللی خدمات مالی مرکز در هدیه شهرستان در گجرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>