اجازه می دهد محدود سرگیری و یا در حال از دست دادن بازارهای چین: صادرکنندگان به دولت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avishek G Dadstidar, Harikishan Sharma | دهلی نو | انتشار: 2 آوریل سال 2020 4:50:19 am

Allow limited resumption or we lose markets to China: Exporters to Govt صنعت دیدار نمایندگان Goyal با خواسته های

به دنبال دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای پرداخت دستمزد به کارگران, صادرات, صنعت, نمایندگان گفته اند دولت است که اگر آن را به پیدا کردن یک راه به زودی به دوباره باز کردن واحدهای تولیدی تحت مستند هند محصولات خود را از دست دادن بازارهای بین المللی به چین که از سر گرفته است و تولید پست coronavirus شیوع.

در طول یک تعامل روز دوشنبه با اتحادیه های تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal صادرکنندگان گفت: اگر هند آغاز نشده محموله در این برهه صادرات خود را در بازار گرفته خواهد شد بیش از محصولات چینی. آنها با اشاره به نمونه ای از برخی از دارو و صادرات آن ممنوع شده است و در پی این بیماری همه گیر. آنها گفتند: اگر آنها مجاز به صادرات دارو به زودی به بازارهای جهانی خواهد بود گرفته شده توسط چین است.

“ما منتقل که مشکل این است که هنگامی که شما صرفنظر کردن از زمین به هر کشوری به خصوص چین آن را بسیار دشوار است برای بازگشت” آجی Sahai مدیر کل فدراسیون سازمان صادرات هند گفت: هند اکسپرس.

“به همین دلیل تقاضا است که اجازه دهید ما حداقل شروع تولید با برخی از 50 درصد نیروی انسانی و یا حتی کمتر به فعال اجتماعی فاصله و سلامت و بهداشت هنجارهای طوری که این صنعت نیز سخت نیست, آمار,” او گفت:.

صنعت بازیکنان خواستار از سرگیری محدود “جنبش مردم” در خطوط کالا جنبش مجاز توسط دولت در هفته گذشته. آنها گفت: کارکنان درگیر در کار ضروری مانند پردازش حقوق و پرداخت صورتحساب باید اجازه رفتن به کارخانه.

در جلسه صادرکنندگان به دنبال مالی دستورالعملهای عملیاتی استاندارد به پرداخت حقوق و دستمزد با استناد به بحران نقدینگی با کسب و کار بودن آمار شیوع.

یک پیشنهاد منتقل شد به معاف صنعت صورت قانونی از پرداخت مانند ESI سهم یک درصد از حقوق و دستمزد پارک شده در این طرح به معنای امنیت اجتماعی از کارگران است. و یا از بین بردن کلاه 15,000 تومان-یک ماه حقوق و دستمزد برای EPF مشارکت — دولت اعلام کرده است که آن را به پرداخت ماهانه سهم کارمند و کارفرما تحت کارکنان صندوق اندیش (EPF) برای کارگران درآمد زیر 15,000 تومان در ماه در موسسات که تا به 100 نفر است.

هنوز گزینه دیگری منتقل شد و یک راست به بالا بسته است که در آن یک درصد خاصی از دستمزد لایحه خواهد شد به عهده دولت است.

“در یک نقطه وجود خواهد داشت یک موقعیت است که هیچ کس نمی تواند پرداخت شود” گفت: Shyamal Ghosh رئیس مخابرات تجهیزات و خدمات شورای توسعه صادرات. شورای همکاری رئیس در جلسه حضور داشتند اما Ghosh گفت: هند اکسپرس چه بود منتقل به دولت است. “اگر خود را در جریان نمی آید در جلسه این منظور وجود دارد خواهد بود یک مشکل است. و در این وضعیت اقتصادی مگر اینکه پول آسان می آید در آن را دشوار می شود برای دیدار با دستمزد لایحه همچنین.”

کسانی که در جلسه حضور داشتند گفت: دولت در کنار ارائه نمی دهد هر گونه تعهد اما در زمان پایین خواسته ها و پیشنهادات. “وزیر بود و بسیار مشتاق است که صنعت هند بازگشت به حال عادی در اسرع وقت” Sahai گفت.

بسیاری از دولت خواسته برای روشن شدن پیر عوارض — تولید کنندگان تجهیزات مخابراتی گفت: حدود 2,000 تومان کرور روپیه است که با توجه به آنها از PSUs مانند BSNL و MTNL.

“مخابرات ضروری و خدمات خط تولید حفظ شود. مگر اینکه تولید نگهداری می شود شما نمی توانید تعامل کامل نیروی کار. و برای حفظ تولید اولین غرامت باید پاک و دوم آسان سرمایه در گردش باید وجود داشته باشد” Ghosh گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>