اللهآباد (هند) بالا دستور دادگاه تا دولت برای حذف پوسترهای ضد کا اعتراض متهم

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 9 مارس سال 2020 2:52:18 pm

CAA, NRC, NPR, CAA protests, NRC protest, lucknow CAA protest, Lucknow NRC protest, lucknow news, india news, indian express از لکنو در دولت آغاز شده بود با قرار دادن هوردنجس با عکس و آدرس کسانی که رزرو در موارد اتهام خرابکاری. (Express Photo by Vishal Srivastav)

در اللهبد دادگاه عالی روز شنبه دستور, Uttar Pradesh, دولت برای حذف هوردنجس از کسانی که رزرو در موارد اتهام خرابکاری و آتش سوزی مربوط به تظاهرات در برابر قانون شهروندی در لکنو در دسامبر 19.

یک بخش نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Govind ماتور و عدالت رامش سینها که در زمان این موضوع suo, موتور, خواسته لکنو مقامات منطقه به ارائه گزارش مارس 16 در حذف پوستر که انجام عکس و آدرس آن رزرو شده است.

این دادگاه در روز یکشنبه محفوظ است منظور خود را بر روی این موضوع خواستار آن است که یک “مطلق تجاوز در آزادی شخصی”.

در میان کسانی که نشان داده شده در این پوستر که قرار بود توسط لکنو دولت پیشرو فعالان از جمله کنگره رهبر Sadaf جعفر, Rihai منچ بنیانگذار محمد شعیب و دیپاک کبیر برجسته اهلبیت Kalbe صادق پسر Kalbe Sibtain نوری و بازنشسته IPS افسر و فعال SR Darapuri.

این فعالان گفتند که رویکرد دادگاه در برابر تا دولت حرکت می کند به عنوان آن را ناشی از یک “تهدید جدی” برای زندگی خود را به مبلغ ناخالص “نقض حریم خصوصی” و نقض “حق اساسی برای زندگی و آزادی”.

این است که در حال توسعه داستان. جزئیات بیشتر در حال انتظار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>