تمام دانش آموزان آزمایش مثبت برای coronavirus درمان: کرالا وزیر بهداشت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 8:35:39 pm

KK Shailaja, Nipah, Nipah virus, Health Minister K K Shailaja کرالا وزیر بهداشت KK Shailaja معلم همچنین گفت که حداقل 135 نفر هنوز در زیر صفحه اصلی قرنطینه. (عکس: Sreekesh Raveendran Nair)

هر سه نفر که تست شده برای رمان coronavirus (COVID-19) درمان شده است کرالا وزیر بهداشت KK Shailaja معلم گفت در روز جمعه.

“سه نفر از دانشجويان بودند که در بر داشت به کرونا مثبت جدا شد در حال حاضر آنها با ثبات است. آنها درمان شده است” Shailaja معلم به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

دولت وزیر بهداشت همچنین اظهار داشت که در مجموع 3,500 مردم شده بود به قرنطینه در کرالا و آنها که منتشر شده پس از تکمیل 28 روز از قرنطینه. “حداقل 135 نفر هنوز در زیر صفحه اصلی قرنطینه,” او اضافه شده است.

“یک نفر از مالزی آمد به Ernakulam فرودگاه. او تا به حال علائمی مانند گلو درد و تب. ما نمی توانیم بگوییم که این coronavirus اما ما نگهداری فرد در انزوا بخش است. نمونههای ارسال شده به ویروس شناسی موسسه. من فکر می کنم نتیجه اش خواهد آمد فردا” Shailaja معلم گفت: ANI.

تمام دانشجویان پزشکی بود که بازگشت و با هم از شیوع کانون ووهان در چین تحت درمان قرار گرفتند در داخل بسیار مجهز جداسازی بخش در بيمارستان های دولتی در کسرگد, Thrissur و Alappuzha مناطق.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>