تمام رویدادهای ورزشی لغو شود تا مارس 15: Kiren Rijiju

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ورزش, وزارت, پنج توصیه می شود ورزش های ملی فدراسیون (NSFs) به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی از جمله مسابقات و یا انتخاب محاکمه تا 15 آوریل در نظر coronavirus همه گیر آورده است که بیشتر فعالیت های ورزشی در این کشور را به توقف سنگ زنی.

“امروز ما صادر یکی دیگر از تازه سفارش از وزارت است که تمام رویدادهای ورزشی و مراکز آموزشی بسته باقی خواهد ماند تا 15 آوریل” وزیر ورزش Kiren Rijiju به خبرنگاران گفت:. “ما همچنین تضمین که هیچ ورزشکاران و کادر فنی سفر از یک مکان به مکان دیگر. هر توده جمع آوری است به طور کامل ممنوع است. حتی خوابگاهها در مراکز آموزشی تعطیل هستند.

“تنها استثنا این است که برای کسانی که واجد شرایط برای بازی های المپیک و یا در آستانه مدارک. آنها بسیار مهم است چرا که اگر آنها دست در هر چیزی از آن خواهد شد که تاثیر بسیار زیادی در آماده سازی ما برای بازی های المپیک توکیو. بنابراین تنها این ورزشکاران و مربیان آنها مجاز به عمل در تعیین شده خود را ملی اردوگاه. برای آن نیز آمدن خارجی ها به اردوگاه های خود را به شدت ممنوع است.”

وزارت مشورتی که همچنین مشخص شده به المپیک انجمن و هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند اظهار داشت که در مورد ورزشکاران خواهد شد که آموزش برای بازی های المپیک بدون قرار گرفتن در معرض به ورزشکار اجازه خواهد داشت از خارج از دانشگاه که در آن آموزش های در جریان است.

مشاوره همچنین گفت که مربیان یا آموزش کارکنان دارد که در حال حاضر ساکن در اردوگاه اجازه داده نخواهد شد برای ارتباط برقرار کردن و یا معاشرت با کارآموز ورزشکاران بدون زیر قرنطینه پروتکل های.

تا کنون بیش از 160 تایید موارد گزارش شده از این ویروس است که همچنین منجر به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>