نوشته شده توسط Alireza Kaushal , Abantika Ghosh | دهلی نو | منتشر شده: ژانویه 31, 2020 2:44:12 am

All party meet, PM Modi on All party meet, CAA protests, citizenship act, Congress om CAA, union budget 2020, nirmala sitharaman, Indian express نخست وزیر نارندرا تمام صندلی-نشست جلوتر از بودجه جلسه پارلمان در دهلی نو در روز پنج شنبه. (اکسپرس عکس: Anil Sharma)

شارژ دولت با تکبر رهبران اپوزیسیون روز چهارشنبه پرچم این موضوع از ضد کا تظاهرات طی یک نشست جلوتر از بودجه جلسه مجلس به تصويب دولت برای رسیدن به مردم برگزاری کتاب در بسیاری از نقاط کشور است.

نخست وزیر نارندرا مودی با توجه به منابع گفت: رهبران: “بسیاری از اعضای خود خواسته اند برای بحث در مورد وضعیت اقتصادی مربوط به کشور است. من خوش آمدید این و ما نیاز به بحث در مورد مسائل اقتصادی به عنوان پیشنهاد شده توسط شما ، ما باید تمرکز بر چگونه ما می تواند به نوبه خود جهانی سناریو به نفع هند است.”

او همچنین یاد گرفتیم که گفت: “در این جلسه و در ابتدای سال جدید, اگر ما می توانیم مناسب جهت به اقتصاد کشور این امر می تواند در بهترین منافع کشور است.” در مورد دیگر مسائل مطرح شده توسط احزاب مخالف مودی است آموخته اند که همه آنها باید مورد بحث قرار گیرد.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman خواهد شد در حال حاضر بودجه در روز شنبه و جلسه نتیجه گیری در مارس 3 با یک زنگ تفریح در بین — از تاریخ 12 فوریه تا 1 مارس.

قبل از بودجه جلسه با حضور رهبران 26 احزاب است. نخست وزیر بود و با کمک خود وزارت همکاران Rajnath Singh, Thaawarchand Gehlot رم Vilas Paswan, Pralhad جوشی, Arjun Ram Meghwal و Ramdas Athawale.

در میان دیگران در این نشست بود غلام نبی آزاد آناند شارما و Adhhir Ranjan Chowhdury (تمام کنگره), T, R Baalu (DMK), Monty Bandyopadhyay و درک اوبراین (TMC) Nama Nageswara Rao (TRS) Ram Gopal Yadav (SP) Pinaki Misra (BJD), Ritesh Pandey (BSP), Supriya سوله (NCP), را بخواهم سینگ Dhindsa (غمگین) و Manoj جها (RJD).

Azad گفت: رسانه ها پس از این نشست که رهبران دیگر احزاب باید آزادی فوری سابق J&K سانتی متر و Lok سبها MP فاروق عبدالله به طوری که او می تواند حضور در جلسه. Azad گفت: دولت مشتاق فقط عبور از صورتحساب خود.

توضیح داد

بسیاری از لوایح در انتظار مجلس

بودجه جلسه مجلس است که تمرکز به طور عمده در کسب و کار اقتصادی و عبور از حرکت برای تشکر از رئیس جمهور را به آدرس. اما با بیش از 40 اسکناس در انتظار قبل از مجلس برخی از آنها ممکن است به تصویب رسید در جلسه آینده. این شامل حفاظت از اطلاعات شخصی لایحه 2019; رحم جایگزین (تنظیم) لایحه 2019 مرکزی سانسکریت دانشگاه لایحه 2019; روابط صنعتی, کد 2019; و ضد دزدی دریایی لایحه 2019.

“ما به ارمغان آورد و دولت با توجه به این (anti-CAA) تظاهرات. دولت ها نمایش داده می شود استکبار با رسیدن به معترضین برای شنیدن نگرانی های خود را,” او گفت:.

Dhindsa است که در مواجهه با غم جمهور Sukhbir سینگ بدل شد و در میان کسانی که مطرح کا تظاهرات. شهروندی (متمم) قانون گفت: بر اساس تبعیض مذهبی و غیر قابل قبول است. مودی اتفاق افتاده است که فقط راه می رفت در زمانی که Dhindsa ساخته شده خود را نقطه.

این کا مسئله مطرح شد نیز توسط TMC و SP. TMC را Bandopadhyay گفت: کنگره اعداد در Lok سبها می آیند از 414 در یک زمان به 44 در حال حاضر با “1 حذف کردن (شکل)”. به طور مشابه, او گفت:, “صفر خواهد رها کردن BJP را 303” و حزب خواهد بود به کاهش 33 اگر آن را همچنان با خود در حال حاضر سیاست “تقسیم مردم”. SP Ram Gopal دولت را متهم به “هدر دادن دستور” از 33 درصد رای دهندگان از کشور است.

احزاب از شمال غرب بسیاری از آنها NDA متحدان خواستار آن شدند که خود را در منطقه نگه داشته شود از NRC را ambit.

رد این ادعا که دولت اقدام متکبر وزیر امور پارلمانی Pralhad Joshi به رسانه ها گفت که این کا تصویب شد و مجلس پس از یک بحث طولانی. به جای او خواسته احزاب مخالف به فرو رفتن نقش خود را در این اعتراضات.

RJD رهبر Manoj Jha متهم جدید “بی جی پی” از درک تفاوت بین اکثریت و majoritarianism. این BJD اعلام کرد که فدرالیسم غیر قابل مذاکره و از دولت خواسته برای روشن شدن Odisha پیشنهاد برای احیای Vidhan Parishad در اولین.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im