تمام 56 مشکوک coronavirus موارد تست منفی در گجرات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تمام نمونه های جمع آوری شده از 56 مشکوک coronavirus (COVID-19) موارد در گجرات آزمایش منفی دولت در روز چهارشنبه گفت:.

پس از کشنده coronavirus شیوع بیش از 2,200 مسافران وارد شده اند در گجرات از خارج از کشور تا به امروز اما نه تنها مورد یافت شده است مثبت در دولت است.

“در گجرات 2,231 مسافران وارد شده اند از COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار. از این 1,207 مسافران باید خود را به پایان رسید 28 روز دوره قرنطینه. ما تا به حال در مجموع 56 موارد مشکوک که هیچ کدام یافت شده است مثبت” Nitin Patel, معاون وزیر و, وزیر بهداشت گفت: دولت و مجلس است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus گسترش: چگونه کشورهای در حال مدیریت هزینه درمان

وزیر به این اطلاعات در طول یک بحث در یک موضوع عمومی فوریت آغاز شده توسط کنگره MLA Naushad Solanki و BJP را Dushyant پاتل Pradeepbhai Parmar و Seemaben Mohile در COVID-19.

“با توجه به دولت مرکزی دستورالعمل ورود مسافران از چین, S., کره, ژاپن, تایلند, مالزی, اندونزی, ایتالیا, ایران و نپال و ویتنام و هنگ کنگ و سنگاپور به نمایش در میآیند. همچنین خود اعلامیه به دست آمده است. این مسافران نیز به دنبال دولت های منطقه” مطلع پاتل.

“برای غربالگری 8 افسران پزشکی با 8 تیم پزشکی و 21 پیراپزشکی کارکنان وجود دارد حرارتی مجهز به اسکنر PPE کیت N95 ماسک و حمایت از زندگی پیشرفته آمبولانس در احمدآباد و سورات فرودگاه بین المللی” اضافه شده پاتل.

علاوه بر فرودگاه ها همه پورت ها نیز از نزدیک بررسی شود. تا تاریخ 2,366 مسافران شده اند به نمایش در آمد از 55 کشتی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

همچنین به عنوان خوانده شده | کرالا در خاموش کردن حالت بیشتر coronavirus موارد ظهور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>