همه 248 ووهان evacuees از خدمت در ارتش تسهیلات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تمام 248 ووهان evacuees بودند که قرار دارد در ارتش هند-اجرا Manesar قرنطینه تسهیلات از فوریه 1 و 2 بودند تخلیه شده در روز سه شنبه.

“جدا شده بودند منتشر شد در دو دسته; یک دسته از 28 نفر به خانه فرستاده شده در روز دوشنبه و باقی مانده 220 به خانه رفت در روز سه شنبه گفت: منابع از ارتش.

مردم تحت قرنطینه که عمدتا دانش آموزان هندی از ووهان باید خدمت اجباری 14 روز قرنطینه و باید به باقی می ماند خانه قرنطینه برای 14 روز.

“در مورد هر گونه علائم توسعه آنها به قرار اطلاع افسران پزشکی در دولت و یا در سطح منطقه و یا یک بیمارستان عمومی است که بموقع منتقل و به آنها” گفت: منبع.

ارتش تا به حال ساخته شده ترتیبات برای هر کس تا به حال هر گونه علائم آنها می تواند به پایه بیمارستان. در مورد پنج نفر از کسانی که تحت قرنطینه منتقل شد به پایه بیمارستان پس از آنها علائم مربوط به بیماری کروناویروس. اما هیچ یک از evacuees آزمایش مثبت برای عفونت است.

از هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) اردوگاه در Chhawla در دهلی نو 358 آسمان منتشر شده بود تا جمعه شب.

“تنها 48 نفر در حال حاضر در سمت چپ ITBP را قرنطینه مرکز. مردم باقی مانده نیز ارسال می شود با اوایل صبح روز چهارشنبه گفت:” ITBP سخنگو.

هفت Maldivian اتباع همچنین در سمت چپ تسهیلات و پرواز برگشت به کشور خود را در اوایل صبح روز سه شنبه.

“ما خدا را شکر به دولت برای کمک به ما از ووهان. پدر و مادر من واقعا نگران است و برای همین مشتاق بودم که در خارج از چین” گفت: Sharmeela یک Gafoor یک سوم سال دانشجوی دکترا در Huazhong University of Science and Technology – HUST.

به عنوان هند برنامه سوم تخلیه از ووهان ، ITBP تسهیلات آماده شدن به خانه حداقل 100 بیشتر مردم به نگهداری تحت قرنطینه برای 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>