آلیس چاه: هند باید سرمایه گذاری در چهار جای Brics و ریک

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت آمریکا سابق pointperson برای آسیای جنوبی روز یکشنبه به نام هند به آن “سرمایه گذاری در چهار” گروه بندی به جای اولویت دادن به درگیری با سازمان هایی مانند Brics و ریک که در آن چین نقش کلیدی.

آلیس چاه حرفه ای, دیپلمات که بازنشسته شد به عنوان سرپرست معاون وزیر امور خارجه در امور آسیای جنوبی و مرکزی در ماه گذشته این اظهارات را در توییتر در پاسخ به مقاله ای که استدلال هند نباید به عنوان یک pushover در جریان آن مرز ” با چین است.

“این یک زمان خوب برای هند به سرمایه گذاری خود را در چهار. ظاهر privileging BRIC/RIC جلسات بیش از تعامل با همکاران قرار دهند ناسازگار است” او توییتی با اشاره به چهار گوش داد یا چهار که گروه ها با هم, استرالیا, هند ژاپن و ایالات متحده است.

هند به طور سنتی تمایلی به بازی تا مشارکت خود را در چهار بود که به روز رسانی به سطح وزرای خارجه تنها در ماه سپتامبر گذشته.

در میان تنش و مناقشه با چین در امور خارجی وزیر S Jaishankar اومدند مجازی نشست وزرای خارجه روسیه-هند-چین (RIC) گروه بندی در ژوئن 23. او نیز گرفته آشکاری حفاری در چین در سخنرانی خود گفت جهان “منجر صدای” عمل باید در یک نمونه شیوه با احترام به قوانین بین المللی و به رسمیت شناختن منافع شرکای.

وزرای امور خارجه برزیل-روسیه-هند-چین-آفریقای جنوبی (Brics) گروه بندی برگزار شده بود یک جلسه مجازی در آوریل 28 روز قبل از مرز بن بست شد ، چین به بسیج نیروهای نظامی در چندین امتداد خط کنترل واقعی (LAC) به خصوص Galwan دره شده است که تمرکز تنش. خشونت آمیز چهره در 15 ژوئن منجر به مرگ 20 سربازان هندی و نامشخص چینی تلفات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>