‘الکل را در بیرون راندن ویروس در گلو’: راجستان Cong MLA درخواست Gehlot برای باز کردن مغازه مشروب

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 1, 2020 1:53:49 pm

coronavirus, coronavirus liquor shops, rajasthan mla coronavirus liquor remarks, liquor shops closed rajasthan کنگره رهبر همچنین گفت که خاموش کردن مشروب مغازه ها تنها منجر به فعالیت های غیر قانونی و شکوفایی بازار سیاه در سراسر کشور.

کنگره MLA در راجستان به نوشته وزیر Ashok Gehlot به دنبال بازگشایی مشروب مغازه ها در سراسر کشور در میان کشور مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در نامه خود سنگد MLA بهارات سینگ Kundanpur بحث شده است که مصرف الکل ممکن است این ویروس از گلو.

“هنگامی که الکل شستشو می coronavirus دست آن را در بیرون راندن ویروس از مشروبات الکلی guzzlers’ گلو و همچنین” نامه ای به وزیر بخوانید.

کنگره رهبر همچنین گفت که خاموش کردن مشروب مغازه ها تنها منجر به فعالیت های غیر قانونی و شکوفایی بازار سیاه در سراسر کشور.

بازگشایی مغازه ها را نه تنها صرفه جویی الکلی از مرگ از الکی, مشروب, مصرف, اما همچنین کسب درآمد بسیار مورد نیاز درآمد برای دولت در میان مستند-آمار اقتصاد آن اضافه شده است.

کنگره MLA تقاضای حمایت شد شاخص بهای مصرف کننده-M MLA از Bhadra بخش Balwan سینگ Punia که قبلا ساخته شده مشابه درخواست به Gehlot.

Punia قبلا خواست Gehlot به سر مشروب فروش در وزارت امور خارجه با اشاره به بسته شدن الکل مغازه ها است که منجر به شکوفایی الکی مشروب کسب و کار موثر بر سلامت مردم است.

راجستان ثبت سه coronavirus مرگ و میر امروز در حالی که 33 تازه مورد از این ویروس گزارش شده میگویند. اضافی دبیر کل (سلامت) Rohit Kumar Singh گفت: در حالی که دو نفر در جیپور یکی از درگذشت در ناگور.

مرگ و میر ناشی از این ویروس در کشور شده و با صعود به 61. جیپور به تنهایی گزارش 34 مرگ و میر. به عنوان بسیاری از 33 نفر از جمله 11 در اجمیر و هفت هر در Chittorgarh و کوتا شش در جیپور و در جوداپور و نینوا شده اند گزارش وزارت بهداشت گفت.

دولت در حال حاضر 2,617 تایید موارد COVID-19 که 644 مرخص شده از بيمارستان ، وجود دارد 1,656 فعال موارد سینگ گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>