AITA امیدوار به راه اندازی داخلی مدار جولای

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند انجمن تنیس (AITA) روز شنبه گفت که امیدوار است برای راه اندازی مسابقات داخلی با شروع دولت مسابقات سطح از ژوئیه سال 2020 ارائه مداوم کشور گسترده مستند برداشته شده است در دو ماه آینده.

“AITA پیشنهاد برای شروع مسابقات برای تمام گروه های سنی” گفت: این انجمن در بیانیه امضا شده توسط دبیر Hironmoy Chatterjee.

“این خواهد شد در ابتدا (در ماه های ژوئیه و اوت) محدود شده به دولت در سطح مسابقات نگه داشتن در ذهن که نیاز به محدود کردن سفر است. آن را باید پس از فارغ التحصیل به منطقهای و ملی مسابقات در ماه سپتامبر و اکتبر و نوامبر پس از سفر از محدودیت های اجتماعی و فاصله گرفتن از هنجارهای بیشتر کاسته.”

AITA گفت آن است که “راه اندازی یک صندوق قابل ملاحظه از ذخایر خود را به ایجاد یک داخلی مدار.”

“این AITA نیز با نزدیک شدن به دولت هند وزارت ورزش و جوانان در امور به آن اجازه می دهد به استفاده از این بخش استفاده نشده از آن ACTC (رقابت سالانه و تقویم مسابقات) بودجه 2019/20 بود که اختصاص داده شده برای مسابقات و خارجی قرار گرفتن در معرض تا سپتامبر سال 2020” را گفت.

“AITA نیز باید راه اندازی یک ابتکار تازه به رویکرد coroporates برای کمک به این صندوق است که خواهد شد مورد استفاده برای ایجاد مسابقات و رقابت فرصت برای بازیکنان در طول ماه های آینده در حالی که نرم افزار و آی تی اف مدارهای ماندن بسته شده است.”

انجماد تنیس تقویم با توجه به کروناویروس همه گیر است و قرار است در مشاغل از تعدادی از بازیکنان در معرض خطر که درآمد بستگی به پول جایزه دریافت آنها از پخش مسابقات و مسابقات. سابق بازیکنان مانند Mahesh Bhupathi و kime ne باید اشاره کرد که اکثر بازیکنان در تور جهانی از جمله هند بازیکن می تواند عواقب وخیمی به دلیل یخ.

این AITA گفت که طرح خود را برای راه اندازی مدار داخلی با هدف کاهش مشکلات مالی که بازیکنان روبرو هستند.

“مدار خواهد شد با هدف بهره گیری ما بازیکنان تنیس در سراسر کشور پس از همه گیر کرده است منفی تحت تاثیر قرار امرار معاش خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را به طور کلی آموزش و آمادگی و باید هدف از آنها شارپ, مناسب, رقابتی و مسابقه آماده و بدون هر گونه بار مالی عمده” گفت: AITA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>