شعر مدیر عامل Gopal Vittal لیست اقدامات انجام شده برای حفظ شبکه تجربه در میان Covid-19…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شعر مدیر عامل Gopal Vittal روز دوشنبه در نامه ای به مشتریان برجسته مراحل اپراتور است که مصرف میان coronavirus همه گیر و مستند. در نامه خود او را لمس بر مسائل مربوط به پهنای باند عملیاتی افزونگی مراقبت از خود و شریک تراز.

کاربران کار از راه دور Vittal نوشت: “ما درک می کنیم که شبکه خود را نیاز دارد و آیا می تواند در طول این زمان دشوار است که شما کار از خانه. ما گرفته اند چندین اقدامات برای بهبود تجربه خود را – از شتاب ما ناشران رول ارتقاء کیفیت خدمات که در آن ممکن است و پیشرفت سرمایه گذاری های ما برای دیدار با نیازهای شما.”

Vittal گفت که این شرکت تمام عیار طرح احتمالی برای مقابله با هر گونه رویداد از جمله اگر از آن می آید به quarantining هر یک از آن مهم عامل شبکه مراکز مراکز تماس ،

“ما باید فعال هر یک از این مکان به عمل در توزیع و همچنین مجازی راه است. هر تیم نیز شکسته شده است به طوری که ما می تواند به کاهش تعداد افراد در یک سایت به منظور ایجاد محل امن تر و به نوبه خود همچنان به خدمت خود را به شبکه نیاز دارد,” او اضافه شده است.

Vittal پیام می آید در زمانی که دولت های مختلف دولت ها به کارگردانی مستندات در یک پیشنهاد برای جلوگیری covid-19 شیوع در کشور است. شرکت های خصوصی خواسته اند کارکنان خود را به کار از خانه.

با کاربران بیشتر کار از راه دور و ماندن در منزل و هر مستند اینترنت زیرساخت ممکن است بار بیشتر از حد معمول. صنعت بدن COAI که نشان دهنده اپراتورها مانند شعر و وودافون ایده در یکشنبه پرسید مخابرات بخش و OTT سیستم عامل مانند Netflix و Hotstar به ایجاد تغییرات در جریان های با کیفیت برای کاهش بار.

قبل از COAI نامه شعر گفته بود که اپراتور می تواند در خدمت “در حال تحول نیازهای مشتریان است.”

“شعر ساخته شده است در آینده آماده و بسیار امن شبکه با ظرفیت کافی برای خدمت به نیازهای در حال تحول از مشتریان ما. با توجه به سرمایه گذاری های عظیم در تابه هند 4G حضور قوی ملی فیبر نوری و جهانی کابل زیر دریایی رد پا همراه با مراکز داده به وجود ظرفیت کافی برای ارائه پهنای باند در تقاضا به ما خرده فروشی و مشتریان شرکت” یک شعر سخنگو گفت Hindustan Times.

که گفت: چندین کاربر در روز دوشنبه به توییتر گرفت به گزارش آهسته سرعت اینترنت از شعر.

رقیب تکیه Jio شده است با ارائه طرح های جدید و ارائه می دهد برای کاربران کار از خانه. اپراتور در روز دوشنبه راه اندازی جدید Rs 251, شارژ, طرح برای کار از خانه کاربران است. بر اساس این طرح کاربران 2GB داده ها در هر روز به مدت 51 روز. آن را نیز راه اندازی 4G جدید اطلاعات کوپن به ارائه دو داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>