شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان به حالت تعلیق در بیشتر پروازها به مقصد چین به عنوان دولت محکم در سفر برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار ووهان ویروس.

بریتیش ایرویز متوقف روزانه پروازها به مقصد پکن و شانگهای از فرودگاه هیترو لندن, انگلستان پس از توصیه مقامات در برابر غیر ضروری سفر. انگلستان پرچم حامل و گفت: بازنگری بیش از چند روز آینده.

هنگ کنگ Cathay Pacific Airways Ltd. گفت: به طور جداگانه آن را قطع ظرفیت به چین 50 درصد یا بیشتر از شروع پنج شنبه در یکی دیگر از ضربه به یک حامل در حال حاضر تحت فشار از اعتراضات در هنگ کنگ است. در ایالات متحده, United Airlines, Inc. گفت: این امر کاهش پروازها به مقصد پکن شانگهای و هنگ کنگ است.

دولت ها به شدت تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری به عنوان خوشه از عفونت شروع برداشت تا در کشورهای خارج از چین از جمله آلمان. که ناشی از خطوط هوایی است که در حال حاضر به عقب کشیده از ووهان به محل دیگر چینی دیگر مقصد از حد. ووهان فرودگاه دستگیره حدود 25 میلیون مسافر در سال است.

تعداد موارد تایید شده در چین افزایش یافت و به 5,974 — سبقت رسمی این کشور تعداد بیماران مبتلا به سارس — در حالی که 132 نفر اند از coronavirus. آلمان روز سه شنبه گفت: این شناسایی یک خوشه محلی بیماران آلوده توسط یک زن از شانگهای که بازدید از اروپا نگران کننده علامت آن را به عنوان نشان می دهد پتانسیل های اضافی برای گسترش در خارج از چین است.

افزایش زنگ در حال حاضر به حال یک اثر در سفر در چین در طول سال جدید قمری فصل تعطیلات. مسافرت داخلی در راه آهن و جاده و آب و هواپیما در چین کاهش یافت 7.4% بین Jan. 10 Jan. 28 مردم روزانه گزارش به نقل از وزارت حمل و نقل.

چندین کره جنوبی حامل نیز متوقف پروازها به شهرهای چین از جمله Asiana Airlines, Inc., Jeju Air Co. و جین Air Co., در حالی که Finnair Oyj و هوا ماکائو شرکت. در میان دیگران در نظر گرفتن مراحل مشابه.

بلومبرگ هوش تحلیلگران تئو جیمز و کریس Muckensturm گفت: China Southern Airlines Co. می تواند بزرگترین ضربه در میان کشور “سه بزرگ” حامل آن را به عنوان کنترل 30 درصد از ووهان صندلی ظرفیت با راه و از سرمایه از استان هوبی حسابداری برای 3.6 درصد از آن صندلی. که در مقایسه با 1.5% به صورت هوایی چین Ltd. که آن هم آسیب پذیر از تحلیلگران نوشت: در گزارش.

ترافیک مسافر در هواپیمایی مانند Cathay و چین جنوبی سقوط 32 درصد به 37 درصد در نیمه اول سال 2003 به دلیل سارس بیماری همه گیر تئو و Muckensturm اضافه شده است. این بار “فرودگاه بین المللی’ سویفت اجرای اقدامات پیشگیرانه می تواند کمک کند تاثیر” گفتند.

چین جنوبی سهام کاهش یافت تا آنجا که 6.7 درصد معاملات از سر گرفته در هنگ کنگ پس از سال جدید قمری شکستن در حالی که هوا چین تضعیف 5.5% و China Eastern Airlines Co. کاهش یافته است به اندازه 7.7%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net