سقوط یک فروند هواپیمای ایرباس A320 در پاکستان PM عمران خان می گوید فوری پروب به foll…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک هواپیمای ایرباس SE جت توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط کرد با 107 نفر در هیئت مدیره آن را به عنوان نزدیک مقصد کراچی.

پرواز PK 8303 که در زمان خاموش از لاهور شد حمل 99 مسافر و 8 خدمه پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری گفت. به ارتش این کشور در توئیتر خود نوشت که نیروهای نظامی رسیده بود سایت به رفتار امداد-و-نجات یافته اند. این A320 باریک-بدنه جت ساخته شده در سال 2004 داده ها از Flightradar24 نشان داد.

این دومین سقوط هواپیما پاکستان صورت حامل در کمتر از چهار سال است. هواپیمایی رئیس استعفا داد و در اواخر سال 2016 کمتر از یک هفته پس از سقوط از یک ATR 42 turboprop به کشته شدن 47 نفر. روز جمعه تصادف اتفاق افتاده و در اولین روز از جشنواره مسلمان از عید فطر, زمانی که بسیاری از پاکستانی ها برای بازگشت به خانه برای جشن.

نخست وزیر پاکستان عمران خان توییتی او را در تماس با شرکت هواپیمایی ارشد اجرایی و بررسی خواهد بود انجام شده به زودی.

یک کا نماینده نمی تواند بلافاصله تایید تعداد تلفات و گفت: این اقتدار این است که به انتظار برای اطلاعات بیشتر. یک هواپیمای ایرباس نماینده گفت: این شرکت در تماس با این شرکت هواپیمایی به جمع آوری اطلاعات بیشتر و کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

مانند دیگر حامل در سراسر جهان, PIA تلاش با هواپیما groundings در پی Covid-19 بیماری همه گیر. این شرکت که نکرده سود پس از سال 2004 از دولت خواست برای حمایت مالی در ماه مارس است.

اما نشانه هایی از بهبود در بینایی به عنوان کشور آغاز شد و در حال ظهور از دو ماه مستند. پاکستان به تازگی شروع به از سرگیری پروازهای داخلی در هفته گذشته با شروع از 20 درصد از ظرفیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>