Air Marshal Vivek Ram Chaudhari را به اتهام غربی فرماندهی هوایی در میان تنش…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نیروی هوایی هند غربی Air Command (WAC) که مسئولیت عبارتند از حساس Ladakh بخش تنظیم شده است برای به دست آوردن یک رئیس جدید حتی به عنوان جنگنده ها همچنان در بالاترین وضعیت هشدار برای مقابله با هر گونه نظامی تحریک آمیز توسط نیروهای چینی در میان تنش در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ افراد آشنا با آینده تغییر از گارد گفت: در روز جمعه.

Air Marshal Vivek Ram Chaudhari را مسئول دهلی نو-بر اساس WAC در تاریخ 1 اوت گفت: یکی از مقامات ذکر شده در بالا. Chaudhari بود و ارتباط تنگاتنگی با هواپيمايی برنامه در نقش های قبلی و جنگنده است و كاركرد آن دسته از مبارزان وارداتی از فرانسه در هفته آینده.

او را جایگزین Air Marshal B Suresh که بازنشسته خواهد شد در ژوئیه 31. Chaudhari در حال حاضر در حال خدمت به عنوان ارشد هوا افسر ستاد در شیللنگ مبتنی بر Eastern Air Command. او پیش از آن برگزار می شود انتصاب IAF معاون در هوا دفتر مرکزی آن در دهلی نو و هدایت یک قایق از کلید تدارکات.

با تجربه خلبان Chaudhari وارد شده بیش از 3,800 ساعت پرواز با انواع هواپیماهای جنگنده مانند MiG-21 و Mig-29 و سوخو-30. او فرمان داده های مهم جنگنده در پایگاه نظامی از جمله یکی در کشمیر. او همچنین پرواز ماموریت های دفاع هوایی در طول سال 1999 کرگیل جنگ با پاکستان است.

Chaudhari که راه اندازی شد و به نیروی هوایی جنگنده جریان در دسامبر سال 1982 با فرض فرمان WAC در زمانی که نیروی هوایی اسرائیل است و كاركرد آن جدید هواپيمايی جت های جنگنده و operationalising آنها را در اولین اولویت برای نیروی هوایی.

او از نزدیک در ارتباط با هواپيمايی برنامه به عنوان IAF معاون — او سر دو جانبه در سطح بالا گروه نظارت بر پیشرفت جت جنگنده پروژه گفت: یک دوم رسمی.

IAF خواهد induct دسته اول آن از پنج هواپيمايی جت در امبلا پایگاه هوایی که می آید تحت WAC در ژوئیه 29. نیروی هوایی می تواند استقرار جنگنده های جدید در Ladakh بخش به عنوان بخشی از هند فراگیر برنامه ریزی برای تقویت نظامی خود را استقرار در منطقه مقامات قبلا نشان داد به Hindustan Times.

هند به دنبال مسلح کردن آن هواپيمايی جت با همه آب و هوا هوشمند سلاح از مبدا فرانسه است که اجازه خواهد داد که مبارزه با خلبانان به تعامل با اهداف زمینی از یک بن بست در حدود 60 متر به عنوان گزارش شده توسط HT در روز پنج شنبه.

IAF است به احتمال زیاد برای شروع خرید چکش (بسیار چالاک مدولار مهمات Extended Range) با استفاده از اورژانس مالی قدرت اعطا شده به نظامی توسط دولت در زمان اوج تنش نظامی با چین است.

سلاح های دیگر که Rafales خواهد بود مسلح شامل شهاب beyond visual range air-to-air missiles, میکا چند ماموریت هوا به هوا موشک و سر عمیق-اعتصاب موشک های کروز.

هند دستور داد 36 هواپيمايی جت از فرانسه در یک معامله به ارزش 59,000 تومان کرور روپیه در ماه سپتامبر 2016 به عنوان خرید اضطراری به پلاگین شکاف در IAF مبارزه با قابلیت های.

هند خاص پیشرفت در جت شامل موتور سرد قابلیت شروع به کار از ارتفاع بالا از جمله پایگاه های له, radar warning receivers پرواز ضبط داده ها با ذخیره 10 ساعت از داده های مادون قرمز جستجو و ردیابی سیستم های jammers و یدک مجهز به دفع موشک های دریافتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>