یک هواپیما را به بدنه آسیب دیده بود که آن خلبان تصمیم گرفت بلافاصله پس از بلند کردن هواپیما برای جلوگیری از هدف قرار دادن یک فرد و یک جیپ بود که به طور ناگهانی در پونا باند فرودگاه هنگام برخاست یک DGCA رسمی گفت.

این حادثه هنگامی رخ داد که این A321 هواپیمای حامل ملی در زمان خاموش از فرودگاه پونا در صبح روز شنبه. اما با وجود این حادثه آن را فرود در فرودگاه دهلی نو با خیال راحت آنها گفت.

“در طول را خاموش رول در حالی که در 120 گره سرعت خدمه دیدم یک جیپ و یک فرد بر روی باند فرودگاه برای جلوگیری از درگیری آنها در اوایل چرخش است. این هواپیما با خیال راحت فرود در دهلی نو” رسمی از اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) اعلام کرد.

هوایی هند شده است توصیه می شود برای حذف ضبط صدای کابین خلبان (CVR) را برای تجزیه و تحلیل رسمی اضافه شده است.

یکی دیگر از DGCA مقام آگاه از تحقیقات مقدماتی به این حادثه گفت: “این هواپیما شده و از سرویس خارج برای بررسی است. هوایی هند شده است توصیه می شود به منظور هماهنگی با پونا ATC (کنترل ترافیک هوایی) نیز برای پیدا کردن هر گونه علامت بر روی باند فرودگاه.” وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه هوایی هند سخنگو گفت: “A321 هواپیما که برنامه ریزی شده بود به کار AI 825 به سرینگر مشاهده شد که علائم خاصی نسبت به empennage منطقه است. این هواپیما وارد شده بود از پونا در AI 852.” “هواپیما خارج شده است به صورت دقیق بررسی است. این CVR و SSFDR (حالت جامد پرواز ضبط داده ها) زیادتری انجام خواهد شد و یافته های به اشتراک گذاشته شده مناسب” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im