AIIMS ژججر برای درمان شبه نظامی jawans

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با بیش از 500 مرکزی شبه نظامی پرسنل پیمانکاری coronavirus بیماری (Covid-19) دولت اختصاص داده AIIMS ژججر برای درمان تمام پرسنل تست مثبت برای عفونت مقامات آشنا با توسعه گفت.

تصمیم گرفته شد روز شنبه در یک نشست ریاست خانه وزیر آمیت شاه با مدیر ژنرال از همه نیروهای شبه نظامی – امنیت مرزی نیروی (BSF) مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) و Sashastra سیما Bal (SSB).

تعداد کل موارد مثبت در نیروهای شبه نظامی لمس 530 جمعه با 30 مورد جدید گزارش شده در BSF و 12 در ITBP. BSF در حال حاضر دارای بیشترین تعداد Covid-19 موارد در 221 پس از 161 در CRPF و 94 در ITBP, 35 در CISF و 17 در SSB. یک CISF جوان مستقر در موزه هند در کلکته سالم به این بیماری روز جمعه در نظر گرفتن تعداد تلفات به پنج.

یکی از مقامات ذکر شده در بالا گفت: تمام شبه نظامی jawans بودند که تا کنون با اشاره به ITBP بیمارستان در Noida و Safdarjung بیمارستان و رم منهر Lohia بیمارستان در دهلی نو فرستاده خواهد شد به AIIMS ژججر که در آن یک تیم از پزشکان را پس از درمان خود را.

اکثریت jawans در BSF, ITBP و CRPF باید قرارداد عفونت در دهلی نو در حالی که اجرای نظم و قانون وظایف در حالی که بقیه موارد گزارش شده از تریپورا بمبئی و کلکته.

با ابراز نگرانی از سرعت Covid-19 گسترش در نیروهای شبه نظامی نیز نامیده می شود CAPFs (مرکزی مسلح نیروهای پلیس) شاه دستور داد همه مدیر ژنرال به اطمینان حاصل شود که تماس ردیابی تحت تاثیر قرار jawans و تست امکانات افزوده و همه را به پیروی از دستورالعمل های ایمنی تجویز شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت.

شاه گفت: این ستاد از نیروهای که “مودی دولت است که نه تنها نگران بیش از این گسترش Covid-19 اما همه تلاش ها برای اطمینان از ایمنی و امنیت و رفاه همه CAPFs” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط مطبوعات اداره اطلاعات.

او همچنین پرسید: در مورد وضعیت در مورد امنیت پرسنل تحت تاثیر این ویروس در هر یک از CAPFs و همچنین افرادی که به ترتيب بدون علامت.

شاه نیز خواسته مدیر ژنرال برای اطمینان از پرداخت به موقع ترمینال حق عضویت از جمله سابق gratia بیمه و…. در مورد تلفات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>