AIIMS-پتنا در بارانداز برای سهل انگاری و پس از توزیع بیش از بدن COVID-19 بیمار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این پتنه هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS-P) است و در جایگاه پس از آن تحویل بدن یک بیمار مبتلا به کوروناویروس (COVID-19) به بستگان خود را در صبح روز یکشنبه.

بیمار با یک سفر سابقه به قطر بستری شد AIIMS در 20 مارس و درگذشت و صبح روز بعد. او مبتلا به بیماری مزمن کلیه. خود را از کلیه ها شکست خورده بود و او در دیالیز. او تشخیص داده شده بود با نارسایی تنفسی.

AIIMS-پتنا سرپرست Dr سانتی متر سینگ گفت: “ما با دریافت این گزارش اواخر سال پس از ما تحویل بدن به بستگان در صبح روز یکشنبه.”

اما دکتر Pradeep داس مدیر راجندرا یادبود موسسه تحقیقات علوم پزشکی (RMRIMS) وجود دارد گفت: هیچ تاخیر در دادن گزارش.

“ما با دریافت این نمونه در صبح در 20 مارس و به این گزارش در مارس 21,” گفت: دکتر دس.

دفاع از خود اقدام به توزیع بیش از بدن قبل از دریافت تست گزارش superintendent AIIMS-پتنا گفت: “بدن از coronavirus بیمار تحویل داده شد به بستگان خود را به درستی پیچیده در پلی.”

“به طور معمول این ویروس گسترش می یابد از طریق سرفه و عطسه است. بعید است که این ویروس را از طریق بدن است در سطح, برای برخی از زمان” اضافه شده دکتر سینگ.

در مورد لغزش در بخشی از AIIMS در توزیع بیش از بدن COVID-19 بیمار به خود و بستگان و بیهار اصلی, وزیر بهداشت, سانجی کومار گفت: “ما در گذشته دستورالعمل به مونگر دولت های منطقه به دور از بدن در زیر مشاهده هر روش عملیاتی استاندارد (SOP).”

او همچنین گفت که دستورالعمل ها بودند که به دانشکده های پزشکی و بیمارستان ها که در آینده آنها نباید از دست بدن COVID-19 مظنون به بستگان خود را مگر اینکه آنها خود را دریافت کرد گزارش آزمایشگاه.

کومار همچنین تایید کرد پس از دریافت این تاييدی گزارش در مورد مرحوم در اواخر شنبه شب.

“من از دریافت این گزارش حدود 12 نیمه شب روز شنبه. طبق SOP های RMRIMS به ارسال هر نمونه مثبت به موسسه ملی ویروس شناسی پونا برای تاييدی. در این مورد شورای تحقیقات پزشکی هند پاک نمونه و اجازه RMRIMS به انتشار نتیجه حدود نیمه شب” اضافه شده کومار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>