هند موسسه آیورودا (AIIA) در اینجا آغاز شده است ارائه رایگان تست و درمان به بیماران در آن Covid-19 سلامت مرکز AYUSH وزارت گفت: در روز پنج شنبه.

AYUSH وزیر Gülfem Yesso Naik کرده بود در بازدید از این مرکز در تاریخ 28 ژوئیه به بررسی ترتیبات برای درمان Covid-19 بيمار. در جریان بازدید وزیر اعلام کرد که CHC خواهد شد ارائه رایگان تست و درمانی به همه بیماران AYUSH وزارت در بیانیه ای گفت او همچنین افتتاح بخش مراقبت ويژه CHC است که مجهز به ونتيلاتور تسهیلات و سایر مقررات استاندارد در بخش های مراقبت ويژه.

AIIA نیز مشخص شده است به عنوان Covid-19 مرکز آزمون (RT-PCR و سریع آنتی ژن تست) توسط دولت دهلی نو است. یک Covid تماس با مرکز تاسیس شده است در AIIA برای حمل و نقل عمومی نمایش داده شد مربوط به کروناویروس telephonically.

موسسه نقش مهمی در پیشگیری و درمانی مراقبت های بهداشتی و پژوهشی تحت نظارت وزارت AYUSH.

وزیر نیز تا به حال ستایش پیشگیری کننده برنامه ‘AYURAKSHA’ رفتن برای 80,000 پلیس دهلی پرسنل زیر جهت وزارت AYUSH.

“پلیس دهلی بودن خط مقدم رزمندگان از Covid -19 داده شده AYURAKSHA کیت برای افزایش ایمنی و افزایش کیفیت زندگی در برابر Covid 19. این AYURAKSHA کیت شامل Sanshamani Vati (تهیه شده از Giloy), AYUSH kadha و آنو Taila برای بینی نرم افزار. “تا تاریخ 1,58,454 Ayuraksha کیت های توزیع شده در دو مرحله با کلی پذیرش بیش از 90 درصد” وزارت گفت. پیشنهادات و انتقادات پلیس دهلی پرسنل در حال تجزیه و تحلیل با کمک بهداشت عمومی بنیاد هند (PHFI). بازخورد مثبت بودن گزارش از پرسنل با کاهش سطح اضطراب و احساس رفاه عمومی و کاهش علائم جزئی مانند سرماخوردگی و سرفه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im