AIBA عمل کرده و با عجله می گوید: BFI پس از هند از دست می دهد 2021 مردان جهان C’ship میزبانی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوکس فدراسیون هند (BFI) اظهار داشت که بین المللی انجمن بوکس (AIBA) عمل کرده و در “عجله” پس از میزبانی حقوق 2021 مردان در مسابقات قهرمانی جهان گرفته شد دور از کشور برای عدم پرداخت از شهرستان میزبان هزینه.

در بیانیه ای که دوشنبه شب, AIBA, تحویل قهرمانی در اصل اختصاص داده شده به هند در سال 2017 به پایتخت صربستان, Belgrade.این BFI اذعان به تاخیر در پرداخت اما مقصر آن را در “رویه عوارض” ناشی از AIBA شکست برای حل و فصل “مسائل” با توجه به حساب که در آن پول بود منتقل شود.پرداخت از آنچه تخمین زده می شود 4 میلیون تومان بود که با توجه به ساخته شده در تاریخ 2 دسامبر سال گذشته است.”

پس از دهلی نو نمی تعهدات خود به پرداخت میزبان هزینه های ذکر شده در این شهرستان میزبان توافق نظر AIBA به فسخ قرارداد. بنابراین هند را مجبور به پرداخت لغو مجازات تومان 500,” AIBA در بیانیه ای گفت.

نخبگان رقابت ها که برای اولین بار در کشور است.

این BFI به رهبری Spicejet خطوط هوایی صاحب آجی سینگ گفت: AIBA نمی تواند به وضوح بگویید که در آن برای انتقال پول و دعوت تازه مناقصه برای این رویداد یک روز قبل از مهلت پرداخت.

“…ما دلیل به این باور است که تصمیم به تغییر محل برگزاری WCH-2021 گرفته بود با عجله و بدون توجه مشورت با BFI…مجازات است که اعمال شده است تکان دهنده و تعجب آور”…هر دو طرف در حال کار برای یک راه حل دوستانه. BFI با اعتماد به نفس است که مجازات اعدام لغو خواهد شد و ما میزبان مسابقات قهرمانی جهان در آینده” به BFI بیانیه بخوانید.

AIBA متوقف شده است توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای اداری مالی و سوء مدیریت. جهان بدن نیز منع شده است از انجام رقابت های المپیک برای ورزش است.

“AIBA حساب در لوزان یخ زده بود. حساب AIBA در سوئیس به عنوان ذکر شده در شهر میزبان توافق هنوز باطل. AIBA در نظر گرفته شده برای برخی از پرداخت های قبلی از طریق یک حساب کاربری در صربستان.

“به عنوان صربستان است که در خاکستری لیست Financial Action Task Force (FATF) کشورهای هند بانک ها به طور معمول ارسال پول به صربستان است. AIBA نمی تواند در حل این مسائل گفت:” BFI.

“حساب AIBA در سوئیس به عنوان ذکر شده در شهر میزبان توافق هنوز باطل” آن اضافه شده است.

ملی انجام بدن زنان در مسابقات قهرمانی جهان در سال 2018 و موفق به کسب میزبانی حقوق از مسابقات قهرمانی آسیا بعد از این سال فقط هفته پیش.

AIBA گفت: خوشحالم که در بر داشت یک میزبان جدید برای این رویداد, که برگزار خواهد شد در المپیک سال در حال حاضر پس از توکیو بازی ها تا به حال به تعویق افتاد در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

“این یک گام بزرگ به سوی ما جدید رقابت های سیستم و همچنین ثبات مالی از سازمان ما است که رفتن به کمتر و کمتر وابسته به المپیک پول” AIBA, رییس جمهور موقت محمد Moustahsane گفت.”به دلیل تغییر زمان از المپیک 2020, AIBA, کمیته اجرایی مورد بحث با کشور میزبان ممکن است تاریخ را تنظیم کنید,” او اضافه شده است.

“ما اعتقاد داریم که ما را حفظ خواهد کرد برنامه ریزی زمان-قاب و انجام مسابقات قهرمانی جهان در سال 2021 پس از بازی اگر همه گیر وضعیت تحت کنترل است.”رئیس جمهور صربستان بوکس فدراسیون Nenad Borovcanin استقبال قهرمانی بازگشت به بلگراد پس از 43 سال.

“پس از تاریخی مسابقات از سال 1978 در شهر پایتخت یوگسلاوی این دومین بار است که برای ملت ما به عنوان میزبان. من به شدت بر این باورند که صربی فدراسیون بوکس خواهد شد انجام یک کار فوق العاده در سازماندهی این مسابقات…,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>