احمدآباد: راه اندازی 1000 مراکز بهداشتی درمانی جمع آوری سرعت

نوشته شده توسط Ritu Sharma | احمدآباد | به روز شده: مارس 31, 2020 2:10:13 am

covid 19, coronavirus case, ahmedabad mc, covid 19 tests, coronavirus tests, indian express یک انسان دستخوش حرارتی غربالگری در تب درمانگاه بيمارستان KGMU در لکنو در روز پنج شنبه. (اکسپرس فایل عکس)

این احمدآباد شهری شرکت (AMC) شهری در سلامت جامعه آغاز روند به راه اندازی 1,000 مراکز بهداشتی درمانی اعلام کرد در 2020-21 گجرات بودجه برای شهرداری و شرکت ها و نگر palikas.

مصاحبه برگزار شد در ساعت 10.30 صبح روز شنبه در یک اطلاعیه کوتاه برای 354 جدید مراکز بهداشتی درمانی که کار از 5 ساعت به 9 ساعت به عنوان فرایند جمع آوری سرعت در میان توده خروج از جمعیت مهاجر از مناطق شهری با توجه به شیوع کروناویروس.

حتی قبل از دولت گزارش خود را مثبت COVID-19 مورد در مارس 19, شهرداری, شرکت ها و نگر palikas در سراسر کشور آموزش داده شد تا اطمینان حاصل شود که این درمانگاه دریافت عملیاتی در اولین.

نامه مورخ 6 مارس سال 2020 توسط کمیسیون بهداشت و درمان Prakash Shivahare اظهار داشت: “هزار مرکز بهداشتی — یکی در هر جمعیت 10,000 — تصویب شد در تمام شهرداری ها شرکت ها و نگر palikas با هدف کمک به کسانی که زندگی در زاغه ها و حلبی آباد-مانند آسیب پذیر جیب مناطق شهری و صرفه جویی در هزینه حمل و نقل و دیگر هزینه های بهداشت و درمان… با ارائه آنها را درمان اولیه تستهای آزمایشگاهی و داروهای رایگان از هزینه در آستان” در این نامه اعلام کرد.

اعلام گجرات وزیر دارایی Nitin پاتل در دولت بودجه مالی 2020-21 در فوریه 26, مصوبات و اجرای آن برای این 1,000 مراکز بهداشتی درمانی در زمان به سختی چند روز.

“اعلام شد در بودجه… روند راه اندازی شهری درمانگاه majorly به هدف قرار دادن جمعیت مهاجر است که در یک سرعت سریع در حال حاضر” گفت: AMC افسر پزشکی دکتر Bhavin Solanki.

مدنی بدن شده اند به کارگردانی فراهم کردن زیرساخت ها برای راه اندازی مراکز بهداشت در دولت های موجود در زیرساخت های, از جمله مدارس anganwadi مراکز و یا مشترک توطئه.

چند شهرداری شرکت های بزرگ از جمله AMC را به اتمام نقشه برداری در دسترس خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق مربوطه و شناسایی مناطقی که فاقد خدمات بهداشتی درمانی. دولت نیز آنها را دستور به شناسایی مناطق باز برای ساخت این درمانگاه در صورت عدم در دسترس بودن فضا در زیرساخت های موجود است.

از 1000 کلینیک بهداشت راه اندازی شده به عنوان بخشی از این پروژه با هدف قرار دادن کارگران مهاجر مستقر در شهری جیب 70 درصد خواهد بود در شهری محدوده شرکت در حالی که باقی مانده در نگر palika مناطق. هر شهری مرکز بهداشتی خواهد شد که یک افسر پزشکی و پیراپزشکی کارمند.

حدود 715 clincis خواهد آمد تا در هشت شهرداری شرکت که AMC به یک نیاز از 354 درمانگاه پس از سورت شهرداری شرکت با 142 درمانگاه. امان نگر Palika گندهیدهم به یک نیاز از 13 کلینیک بهداشت به دنبال داداش موروی (گجرات) و پاتن با 10 هر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *