احمدآباد شهردار Bijal پاتل به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس کمیته پذیرش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پذیرش کمیته به ریاست شهردار احمدآباد Bijal پاتل تشکیل شده است به دنبال پس از جنبه های مختلف رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به اینجا در فوریه 24, Gujarat, وزیر Vijay Rupani گفت: در روز جمعه.

Rupani به خبرنگاران گفت که “Swagat برای samiti’ شده است به کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن خوش آمدید و فرآورده های مورد بازدید.

“امروز یک Swagat برای samiti (کمیته) تحت ریاست شهردار تشکیل شده است. همچنین دو تن از نمایندگان مجلس برخی از Padma awardees و همچنین برجسته شهروندان است. این کمیته داده شده است وظیفه برای مغلوب ساختن پیشی جستن خوش آمدید و فرآورده های مربوط به آن (بازدید),” Rupani گفت: وقتی پرسید که آیا او آگاه بود در مورد چنین برای samiti.

در روز پنج شنبه MEA سخنگوی Raveesh کومار گفت: رسانه ها افراد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagarik Abhivadan برای samiti است که سازمان از این رویداد.

پس از MEA بیانیه کنگره سخنگوی Randeep Surjewala خواسته بود نارندرا نخست وزیر به توضیح است که همه در این برای samiti.

“عزیز P. M جذاب اخبار از @MEAIndia ! Pl دولت – 1. که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Abhinandan برای samiti? 2.

هنگامی که دعوت به U. S, رئيس جمهور & پذیرفته می شود ؟ 3. به همین دلیل است که رئیس جمهور تهمت سپس گفت: شما قول داده اند که او را یک رویداد بزرگ با 7 میلیون نفر؟” Surjewala کرده ایم.

“چرا دولت گجرات سپس هزینه ؟ 120 کرور برای 3 ساعت رویداد سازمان یافته توسط ناشناخته Pvt نهاد? هند ارزش آن بازدید مقامات اما pl توجه داشته باشید – دیپلماسی جدی است دولت کسب و کار و یک سری از عکس-عملیات و مدیریت رویداد تاکتیک,” او اضافه شده است.

در همین حال دفتر شهردار گفت Bijal پاتل است رئیس Abhivadan برای samiti ذکر شده توسط MEA.

“جناب شهردار Bijal پاتل است رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagrik Abhivadan برای samiti,” دفتر شهردار توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>