جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به هند دو کشور چشم دوخته اند به نهایی یک قایق از مگا دفاع معاملات از جمله تهیه یک دسته از هلیکوپتر نظامی توسط نیروی دریایی هند از آمریکا دفاع عمده لاکهید مارتین در هزینه 2.6 میلیارد دلار.

منابع رسمی گفت: مذاکرات در جریان به نتیجه رسیدن مذاکرات در خرید سیستم دفاع ضد موشکی توسط هند از آمریکا برای دلار 1.86 میلیارد دلار است.

به عنوان هند آماده برای دریافت تهمت و بانوی اول Melania Trump, آمریکا دفاع عمده بوئینگ نشان داد که آن را با توجه به ارائه آن F-15EX عقاب جت های جنگنده به نیروی هوایی هند.

این شرکت در حال حاضر به دنبال مجوز از مقامات ایالات متحده برای آن امکان صادرات به هند چشم دوخته اند یک دلار 18 میلیارد قرارداد توسط IAF برای تهیه 114 جت های جنگنده.

همچنین سازمان دیده بان l رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هند سفر از Feb 24: همه می دانیم وجود دارد

دولت و صنعت منابع گفت: دو طرف احتمال نهایی 2.6 میلیارد دلار قرارداد که تحت آن آمریکا عرضه خواهد شد 24 چند نقش MH-60R Seahawk دریایی هلیکوپتر به هند است.

کابینه امنیتی است که به احتمال زیاد برای روشن شدن آن در چند روز آینده.

“ما در حال تلاش برای بستن قرارداد به زودی” به گفته یک منبع. آمریکا تایید فروش Seahawk هلیکوپتر به هند در ماه آوریل سال گذشته است. هلیکوپتر در حال انتظار برای افزایش نیروی دریایی هند ضد سطحی و ضد زیر دریایی جنگ در عملیات.

هلی کوپتر طراحی شده است برای شکار زیردریایی. ناوگان را جایگزین پیری بریتانیا ساخته شده دریای پادشاه هلیکوپتر.

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید ما مورد تایید فروش یکپارچه دفاع هوایی سیستم سلاح به هند (IADWS) در برآورد هزینه USD 1.9 میلیارد دلار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اطلاع کنگره آمریکا از تصمیم خود برای عرضه IADWS به هند است.

به گفته مقامات دو طرف ممکن است نهایی معامله در طول سفر رئیس جمهوری آمریکا به هند است.

دفاع و امنیت روابط بین هند و آمریکا شده اند در شکوفایی در شش سال گذشته. دو جانبه دفاع تجارت لمس تومان 18 میلیارد مارک در سال 2019 منعکس کننده رشد دفاع همکاری بین دو طرف است. شده است وجود دارد نشان می دهد که دو طرف ممکن است اعلام تعمیق بیشتر دفاع روابط مغلوب ساختن پیشی جستن در طول بازدید در فوریه 24 و 25.

هر دو طرف نیز فشار برای سرمایه گذاری مشترک و همکاری بین بخش های خصوصی دو کشور در دفاع ساخت.

در ماه ژوئن سال 2016 با ما تا به حال تعیین هند “عمده دفاع شریک” به قصد بالا بردن دفاع تجارت و تکنولوژی های خود با هند را به سطح متناسب با آن از نزدیک ترین متحدان و شرکای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im