جلوتر از کمال نات طبقه تست بلندگو قبول استعفای 16 Cong MLAs

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Madhya Pradesh مجمع سخنران NP Prajapati اعلام کرد که او با قبول استعفای 16 شورشی کنگره MLAs که کمپینگ در بنگلور برای بیش از 10 روز است. Prajapati حرکت تعجب آور به سختی 12 ساعت قبل از کمال نات رهبری کنگره به صورت طبقه آزمون در دادگاه عالی دستور کاهش قدرت مجلس به 206.

یکشنبه توسعه را کاهش می دهد اکثریت علامت مجمع به 104 بالا بردن سوال در مورد بقای کمال نات دولت است. بی جی پی به رهبری حزب مخالف در دولت 107 MLAs نسبت به 92 از کنگره, 4, مستقل, 2 از BSP و 1 SP داشتند ،

سخنران در حال حاضر مورد قبول استعفای شش شورشی MLAs که وزرا در دولت و کنگره در نظر گرفته شد وفادار به سابق کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia.

کنگره تا به حال چندین تلاش برای رسیدن به شورشی MLAs در طول چند روز گذشته. اما MLAs – که نزدیک وزیر کمال نات ارشد کنگره رهبر Digvijaya Singh, Karnataka پرادش کنگره رئیس کمیته DK Shivakumar و کابینه وزیران حاضر به تکان دادن.

سخنران Prajapati اعلام همزمان با گزارش که کمال نات خواهد آدرس یک کنفرانس رسانه های در حدود ظهر. Prajapati نمی نظر در طبقه تست را به انجام در خانه.

رسمی اطلاع رسانی برگزاری مجمع به دیدار در 2 ساعت صادر شد توسط دبیرخانه مجمع خوبی نیمه شب گذشته. سخنران Prajapati بود ناگهان موکول خانه در مارس 16 دیدار در ساعت 11 صبح روز 26 مارس با استناد به خطر ناشی از شیوع کروناویروس.

BJP MLA Shivraj سینگ Chouhan که دادخواست به دادگاه عالی داوری در آمد پنج شنبه شب در مورد طبقه آزمون نوشت: به بلندگو Prajapati در شب به reconvene مجلس برای طبقه تست.

روز پنج شنبه دادگاه عالی دستور داده است که Madhya Pradesh دولت برای اثبات آن اکثریت در طبقه دولت و مجلس 5 بعد از ظهر روز جمعه یک دوره عمل آن تصمیم به اتخاذ بدون انتظار برای بلندگو را به یک تماس در استعفای شورشی MLAs.

یک نیمکت از قضات DY Chandrachud و Hemant Gupta پیشرفته جلسه مجمع از مارس 26 مارس 20 به طور موثر تنظیم جهت بلندگو NP Prajapati به موکول کردن خانه تا مارس 26.

BJP رهبر

وزیر سابق Jyotiraditya Scindia که خروج از کنگره برای پیوستن به BJP تا به حال منجر به این حزب در دولت تشویق های برتر حکم دادگاه. “من از حکم دیوان عالی کشور تحویل داده شده به حفاظت از ارزش های دموکراتیک در Madhya Pradesh,” او گفت:.

وزیر کمال نات را ندارد موضع خود را روشن در کف تست تا اواخر شب اما با ارسال کلمه که وجود دارد خواهد بود یک کنفرانس رسانه های رسمی خود را در اقامت در ظهر روز جمعه.

پرداختن به MLAs در کنگره مقننه نشست برگزار شد که وزیر را در خانه در شب پنجشنبه کمال نات توجیه آنها در مورد تحولات طی چند روز گذشته.

“دیوان عالی کشور این حکم آمد امروز (در کف تست). ما التماس مورد ما به شدت. ما نیز به ارمغان آورد به دیوان عالی کشور این واقعیت در مورد 16 کنگره MLAs اسیر برگزار شد (در بنگلور). به عنوان در هر SC قضاوت کف آزمون برگزار می شود در 20 مارس. اما ما نا امید نیست. ما هنوز در ایران. BJP بازی یک بازی کثیف توسط نگه داشتن ما MLAs اسیر در بنگلور. BJP شده است جوجه ریزی توطئه درست از یک روز برای سرنگونی دولت به عنوان دولت راه اندازی یک درایو در برابر مافیا در دولت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>