پیش از حلق آویز, دهلی نو, تجاوز به عنف مجرم خواسته در مورد ‘آخرین جلسه خود با خانواده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مقامات Tihar زندان در دهلی نوشته اند به همه این چهار محکوم به اعدام محکومین در دسامبر 2012 پس از تجاوز گروهی و قتل درباره آخرین ملاقات خود با خانواده جلوتر از خود را در مارس 3, حلق آویز, اخبار آژانس آنی گزارش روز شنبه.

دهلی دادگاه صادر کرده است تازه حکم در فوریه 17, برای بار سوم به قطع Vinay Sharma, موکش سینگ, Pawan Gupta and Akshay Thakur تا مرگ در مارس 3 در 6 صبح.

آنها محکوم به اعدام توسط یک دادگاه دهلی در سال 2013 پس از آنها را به جرم تجاوز وحشیانه و قتل یک زن 23 ساله امدادگر دانش آموز در یک اتوبوس در حال حرکت در دسامبر 16, 2012. خود را حلق آویز به عنوان دستور یک دادگاه شهر شده است دو بار به تعویق افتاده.

“Mukesh و Pawan گفته شد که آنها در حال حاضر ملاقات خانواده خود را قبل از فوریه 1 حکم مرگ. آکشی و Vinay در حال حاضر خواسته شده است که آنها می خواهند به دیدار با آنها را” زندان های رسمی به نقل از به نقل از ANI.

یکی از محکومان, Vinay Sharma است ثبت یک درخواست به دنبال درمان در موسسه رفتار انسان & Allied علوم (IHBAS). وکیل او AP سینگ گفت: دهلی دادگاه که مشتری خود را رنج می برد از بیماری روانی اسکیزوفرنی و موفق به تشخیص خود وکیل و خانواده است.

جلسات اضافی قاضی Dharmendra رعنا به دنبال یک گزارش وضعیت از مقامات زندان شده و این موضوع برای بیشتر شنیدن در فوریه 22.

در تقاضای خود را, شارما به دنبال جهت به مقامات او را با ارائه سطح بالا از درمان های پزشکی به او برای صدمات خود را.

این درخواست گفت که وقتی خود را وکیل آمد به دیدار شارما در زندان, او در بر داشت که Sharma تا به حال شدید ضربه به سر و شکستگی در بازوی راست خود را با گچ و مبتلا به جنون, بیماری های روانی و اسکیزوفرنی.

این نرم افزار ادعا که محکوم شد همچنین به “کاهش خواب” پس از یک مدت زمان طولانی و تجویز دارو توسط ارشد روانپزشک در نظر گرفتهشود.

آن گفت که بر اساس مدارک پزشکی آن را ادعا که Sharma شده در روانپزشکی دارو و تشخیص داده شد و با اختلال در تنظیم.

زندان, افسران زمانی که تماس گرفته گفته است که شارما به نظر می رسد کاملا طبیعی است و در صدای سلامت روان.

Vinay شارما نیز اقدام به صدمه زدن به خود را با کوبیدن سر خود را در برابر یک دیوار در سلول خود در فوریه 16 و جراحات جزئی دریافت یک Tihar زندان رسمی گفته بود.

چهار نفر در میان شش نفر از جمله یک نوجوان که تا به حال به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز قرار گرفته و مورد ضرب و شتم 23 ساله پیراپزشکی دانشجو در یک اتوبوس در حال حرکت در شب دسامبر 16, 2012. زن مرده بود در سنگاپور بیمارستان چند روز بعد.

یکی از پنج بزرگسالان متهم رام سینگ به حال گفته خودکشی در Tihar زندان در دادگاه از این پرونده است.

این نوجوان که گفته شد به وحشیانه ترین حمله ، قرار شد در یک تادیبی خانه به مدت سه سال.

او منتشر شد در سال 2015 و به محل نامعلومی نگرانی بیش از یک تهدید به زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>