پیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند مشاهده آب منتشر شد به Yamuna برای بهبود آن ” محیط زیست…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این اوتار پرادش آبیاری بخش منتشر کرده است 500 cusecs آب به Yamuna از Ganganahar در بیسندا بزرگ برای بهبود رودخانه “محيطی” در آگرا جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار, مقامات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به هند سفر در دو روز سفر بین فوریه 23 و 26. اصلی ترین بخش از این دیدار برگزار خواهد شد در دهلی نو هر چند یک گزینه داشتن یک سفر کوتاه رئیس جمهور به شهر دیگر در حال کاوش است.

شهرستانها که در نظر گرفته می شوند عبارتند از اوتار پرادش را آگرا و احمدآباد گجرات.

 همچنین سازمان دیده بان | ‘من می خواهم نخست وزیر مودی بسیاری’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش از سفر خود

“نگه داشتن در ذهن ما رئیس جمهور تهمت سفر به آگرا 500 cusecs از آب شده است از Ganganahar برای بهبود وضعیت زیست محیطی از Yamuna. این آب را به Yamuna در ماتورا در فوریه 20 و آگرا در فوریه 21 بعد از ظهر” بخش Superintending مهندس Dharmender سینگ Phogat گفت.

او گفت که این گروه با هدف حفظ سطح معینی از آب در Yamuna تا فوریه 24.

این حرکت به احتمال زیاد به کاهش ناپاک “بو” از Yamuna, Uttar Pradesh کنترل آلودگی هیئت مدیره (UPPCB) دستیار مهندس Arvind Kumar گفت: زمانی که در مورد توسعه است.

“اگر 500 cusecs آب عرضه شده به Yamuna برای کنترل آلودگی آن قطعا تاثیر داشته باشد. این را نیز بهبود سطح اکسیژن در Yamuna در ماتورا و در آگرا است. این حرکت ممکن است باعث Yamuna آب مناسب برای نوشیدن, اما می تواند به کاهش بوی ناپاک را از رودخانه” او گفت:.

Gopeshwar Nath Chaturvedi است که در ارتباط با شری ماتور Chaturved Parishad که در حال کار برای تمیز کردن Yamuna گفت:”این حرکت را به سختی هر گونه تاثیر بر روی رودخانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>