Nizamuddin در قلب دهلی نو را ببینید سلامت کارگران از بیماری های یکپارچه نظارت و برنامه شروع به رفتن درب به درب از پنج شنبه به عنوان آنها به دنبال پیگیری و شامل موارد Covid-19 در آنچه ظاهر شده است که آخرین و بزرگترین خوشه از coronavirus بیماری در کشور است.

موارد Covid-19 سراسر کشور ترسیم شده است به یک مذهبی جماعت Tablighi Jamaat در مقر خود در منطقه حضور داشتند از طریق ماه مارس توسط هزاران نفر از اعضای گروه. روز چهارشنبه گذشته از 2,346 فتح کرد گرفته شد که در این ساختمان تخلیه شدند; 536 از آنها به بیمارستان فرستاده شده و 1,810 قرار داده شده در قرنطینه.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

تا کنون جماعت شناخته شده به عنوان مسئول 358 عفونت و 9 مرگ و میر.

شروع پنج شنبه, همه در یک شعاع 3 کیلومتر (فاصله کانونی منطقه) از ساختمان و در بافر منطقه (در 5 کیلومتری شعاع) خواهد شد به نمایش علائم. کسانی که علامتی — سرفه را انجام خواهد داد — تست خواهد شد. این مستلزم درب-به-درب پوشش برای اولین بار در کانونی منطقه و سپس بافر منطقه است.

“خوشه استراتژی مهار دو جزء است: یکی به علامت گذاری به عنوان مرکز و منطقه حائل که در آن گسترده درب-به-درب نظرسنجی انجام خواهد شد. ما کامل مستند در داخل و اطراف منطقه. گام بعدی این است که شناسایی همه پتانسیل مثبت موارد با رفتن در تهاجمی تست. ما انتخاب نمونه از هر کس با هر بیماری تنفسی در این منطقه گفت:” ارشد فنی کارشناس با اتحادیه وزارت بهداشت که خواسته نمی شود به نام.

Hindustantimes

وزارت بهداشت است تا با یک مفصل “میکرو-طرح حاوی محلی انتقال بیماری کروناویروس (Covid-19)” در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده.

خوشه مهار استراتژی تصفیه شده بیش از دو هفته گذشته و حال مورد استفاده در 12 خوشه های سراسر کشور. Nizamuddin است 13th.

این استراتژی شامل تلفن همراه تست واحد با کارشناسان است که رفتن به epicentres از خوشه به جمع آوری نمونه.

این خوشه که در آن تدابیر مهار شده اند در محل قرار داده و بیش از 10 روز گذشته شامل Dilshad باغ در دهلی نو; بیلوارا در راجستان; سنگلی در ماهاراشترا; بخش هایی از بمبئی و پونا نیز در ماهاراشترا; سرینگر در جامو و کشمیر; آگرا و مرتا در اوتار پرادش; و Kasaragode, Ernakulam, Pathanamthitta و Kannur در کرالا است. دولت خواسته شده است به شدت شناسایی و حاوی موارد است که می تواند منجر به خوشه. جنبش در داخل و اطراف epicentres از خوشه ها به طور کامل ممنوع است. در Nizamuddin مثلا این خطوط در داخل و اطراف جماعت HQ این مرکز Nizamuddin.

دولت در حال حاضر در حال تست تمام شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری) موارد برای Covid-19 اما در خوشه آن را تست هر کسی با هر نوع بیماری تنفسی.

“ساری موارد معمولا به بیمارستان منتقل شد اما این (خوشه مهار) در مورد برداشتن نمونه از درون جامعه است. ما به خوبی مجهز به کامیون های تلفن همراه با به اندازه کافی آموزش دیده مردم برای جمع آوری نمونه ها که در حال ارسال به این نقاط داغ” به گفته این کارشناس از وزارت بهداشت.

پزشکان گفت: خوشه مهار است رویکرد صحیح به ویژه به دلیل آن را به شدت وسیعتر تست.

“این یک ایده بسیار خوب برای تست به شدت آن را به عنوان کمک در شناخت دقیق قدر مشکل است. به دنبال یک راه حل شما نیاز به دانستن تا چه حد مشکل است. Covid-19 بسیار عفونی بیماری است که نیاز به مهاجم مهار, استراتژی مانند قفل کردن نقطه داغ مناطق. هیچ فرد باید مجاز به ترک این مناطق گفت:” دکتر Chand Wattal رئیس clinical microbiology and immunology, آقا, Ganga رم بیمارستان.

محلی خوشه موارد معمولا زمانی رخ می دهد که اعضای خانواده و همسایگان و دوستان و یا همکاران خود هستند باید بدانند همان P0 (شاخص بیمار در اصطلاحات پزشکی) و یا آلوده کردن هر یک از دیگر. مهاجم تماس با ردیابی نیز بخشی از استراتژی مهار.

“افزایش تعداد طی دو روز گذشته مربوط به جماعت در دهلی نو و با تمام تلاش در حال ساخته شده به ردیابی تماس و قرنطینه و جداسازی موارد مشکوک. نزدیک به 1800 نفر منتقل شده اند به بیمارستان های مختلف و امکانات قرنطینه در داخل و اطراف دهلی و ما انتظار دارند موارد مثبت به افزایش به عنوان و هنگامی که نتایج شروع به ریختن در. کارشناسان ما در محل کار برای اطمینان از گسترش موجود است” گفت: Lav Aggarwal, مشترک, وزیر, بهداشت, وزارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر